Samo JavaScript

Poz narode,

Da li je u danasnje vrijeme trazen JavaScript?Isplati li se nauciti samo JavaScript?Da li sa tim mogu raditi samo skripte da ne povezujem sa web sajtom?

Nadam se da razumijete sta hocu da kazem… :smiley: D

Mislim da ti je barem osnovno znanje HTML-a neophodno uz javascript. A onda shvatiš da trebaš znati i nešto CSSa. A zatim ti zatreba baza…i tako to ide…

Hahhah…Mogao sam i predpostaviti… :smiley:

Aj,da vec ne otvaram novu temu,da pitam moze li se poceti uciti odmah od HTML5 bez pocetnog znanja od obicnog HTML?

HTML5 ja nadgradnja HTML, tako da možeš, tj. ne moraš znati stvari koje su deprecated u HTML5.

Možeš manje više raditi u Javascriptu a da se ne previše ne petljaš sa html/css (ne možeš totalno izbječi jer html/css je prezentacijski dio stranice) ili server side tehnologijama ali kod nas nema kruha u tome jer mi još nismo sjeli na taj vlak:)

Ajax developeri sa znanjem photoshopa, mislim da takvi oglasi sve govore…:slight_smile:

Zanimljivo… :smiley:

[quote=“gorrc”]Možeš manje više raditi u Javascriptu a da se ne previše ne petljaš sa html/css (ne možeš totalno izbječi jer html/css je prezentacijski dio stranice) ili server side tehnologijama ali kod nas nema kruha u tome jer mi još nismo sjeli na taj vlak:)

Ajax developeri sa znanjem photoshopa, mislim da takvi oglasi sve govore…:slight_smile:[/quote]

Drugim rjecima bez 5+ godina iskustva nemojte nam se javljati :zub:

Ako misliš učiti JavaScript, zapravo i učiš HTML5, jer osim markupa, večina dobrog što predstavlja HTML5 su razni JavaScript API.

Ne, nego netko čiji developerski dio se sastoji od traženja jQuery widgeta po webu.

Copyright © 2020 WM Forum - AboutContact - Sponsored by: Mydataknox & Webmaster.Ninja