Samo-opusteno

Evo pogledajte, ocenite, dajte kritiku, sugestiju…
Forum opštih diskusija.

Ona poruka je iritantna i tjera me da odem sa stranice.

Ako netko ima namjeru ostati na forumu onda će se registrirati ovako više ljudi odvuče, najviše mrzim folating bannere a ovo je jako slično.

Razumem.
Dosta su podeljena mišljenja što se toga tiče, ali se kod mene floating bar pokazao kao vrlo koristan, i poslužio je svrsi…

mene isto irritira samo mi se spusta jb. :slight_smile: evo jedno pitanje bitim da se pise na dva pisma (jezika) pa sad tko me je namjenjen forum … sta je sa onima koji neznaju ćirilicu …

Da, ima tekstova na ćirilici i na latinici, ali uglavnom su na latinici.
Forum je namenjen ex-yu narodima, i svima koji pričaju srpsko/hrvatski jezik.

zbog toga floating bara se ne vidi banner i mene takodjer iritira pa se zbog toga nisam ni registrira. Moga si bar promijeniti skin ili malo u css proraditi na tom trenutnom.
Ovako tvoj forum izgleda kao klon nekih drugih foruma npr.

http://www.■■■■■-pravila.com/forum/index.php

Mali apdejt :stuck_out_tongue:
Forum sada borji preko 25.000 članova, imamo preko 100.000 postova, i svakodnevno rastemo u sve veću zajednicu.

Ovom prilikom pozivamo sve zainteresovane i na našu malu nagradnu igru.

[HR][/HR]

Nije prvoaprilska šala, kreće nagradna igra mala!

U susret prolećnim danima i vedrom vremenu krećemo opušteno - nagradnom igrom. Kako je pred nama po mnogima najlepši period godine odlučili smo da Vam tim povodom omogućimo da se opuštajući se uz naš forum osvojite i lepe nagrade! Kao ključnu ideju uzeli smo muziku - te će naše nagrade biti u duhu ritma:
[color="#800080"]- Prva nagrada[/color]: mp4 plejer + FM radio (2GB).
[color="#800080"]- Druga nagrada[/color]: mp3 plejer NEXON.

Nagradna igra trajaće od današnjeg dana 1. Aprila, do 31. Maja 2012 godine, a više o pravilima možete pročitati ovde.

Više informacija o nagradnoj igri:

http://www.samo-opusteno.info/forum/nagradna-igra/nagradna-igra-poziv-za-clanove/

Svim učesnicima želimo puno sreće, i nadamo se da ćemo prolećne mesece učiniti melodičnijim baš vama!

Srdačan pozdrav,
Samo-opusteno.info Tim