Samostalno reklamiranje kuće/ville/apartmana

Vidim da ne postoji slične teme, zanima me na koji način bi izreklamirali svoju vilu ili apartman za odmor kako bi došli direktno do kupaca, dakle uz booking stranice kako bi izreklamirali svoju kuću/vilu/apartman. Možda ima netko tko je to već radio za klijente pa nudi sličnu uslugu?

adwords i instagram story … ne pada mi ništa drugo na pamet

fejsbuk ima strašne mogućnosti za targetiranje publike, tako da vjerujem da možeš ciljati na instagramu dobru publiku

1 Like

Bas sam testirao nedavno jednu metodu jer sam nedavno uzeo mobilnu kucicu i za sad ide solidno
Slobodno se javi na PP

Većina apartmana i kuća reklamira se isključivo pomoću online booking servisa, ali sve više i više vidim da su prisutni i na Facebooku, Instagramu, rade vlastite web stranice. No, nisam nigdje naišao na neko istraživanje da li uspijevaju doći do direktnih rezervacija na taj način, pa možda ima netko iskustva i u tom području

Zanima te koji postojeci servisi ti to mogu ponuditi ili trazis rijesenje da si sam radis promociju?

Od servisa, koliko ja znam, dva najveca u hr su apartmanija.hr i croatia-tourist.net …s tima da na croatia-tourist su cijene upola manje…

Fejsbuk reklame provjereno rade dobro

1 Like

@Sceko Hvala na odgovoru, kako postaviš ciljanu publiku (godine, interesi), ili ima neki link o tome?

@bozoou proucavam kako samostalno doći do krajnjih kupaca.

a znaci kupio si taj sajt :slight_smile:

1 Like

Taj taj je kupio hahaha

1 Like

Ako se radi o nekretnini u Hrvatskoj, najbolji nacin je preko portala koji ulazu velike budzete u marketing i jedini u biti garantiraju konkretne posjete tvom oglasu (objektu).
Fb page, privatna web stranica i slicno ti sluze samo kao neki CTA ili Trust factor da se gosti, kad su te vec negdje drugdje nasli, odluce za booking…jer, eto, ti si ozbiljan iznajmljivac i imas i svoj web i fb page itd…
Imas puno kvalitetnih informacija na tu temu na www.cimerfraj.hr

Glavni problem kod pozicioniranja novog sajta za smjestaj je cinjenica da se natjeces s konkurencijom koja 15+ godina vec radi na pozicioniranju svojih sajtova. Ako nisi u nekom selu bez konkurencije, portali su prvi izbor, a usporedno gurati i svoj sajt, fb, insta…itd.

Za pocetak izdvojiti 10ak kw-a koji najbolje opisuju tvoj smještaj i proguglati iste na više jezika. Portali koji se cesce pojavljuju u rezultatima na trazene kw-e, a nude oglasavanje, su za pocetak best buy…

1 Like

Ili sagradi kucu na ivanici pa reklamiraj dubrovnik :slight_smile: hebem ti svijet!