Samsung Galaxy S7 explodirao skoro u rukama vlasnika

Kontao sam kupiti ovaj fon, ali poslije ovog videa, nope

izvor: sputniknews.com

Joj ti populisticki mediji, riga mi se dok citam te glupe naslove koji nemaju veze s vezom. Pa ovo nije eksplozija. Baterija se samo razisla. Cista kemija.

Dok citas naslov eksplodirao mislis si da je raznesao pola lokala ili zgrade…

Kako god, ovo je mnogo lose za Samsung, sa ovim su napravili veliki promasaj.

tko uopće može reći da je to samsung?

1 Like

Mozda i nisu. Nedavno citam kako su vijesti o tim baterijama bacile iPhone 7 u drugi plan. Samsung je dobio publicitet, a svojom politikom o sto brzoj zamjeni uredaja se pokazao kao dobar i fer igrac.

Da se razumijemo ne volim Samsung, ali su u ovoj prici izasli u susret vlasnicima fals modela maksimalno. Sa druge strane, kako i ne bi kada kupnjom sedmice platis 3 dobra neka druga telefona

Pa ja koliko sam danas citao oni su stopirali prodaju dokle ne rijese problem, a mnogi su kupili evo vec vidim na cdm neki i prodaju i ti bi ga kupio od nekog posle ovog? ja nesto ne bih rizikovao :slight_smile: takodje i sa iPhone 7 za ovo da je vodootporan, ali pise da ne spada pod garancijom ukoliko ga skvasite i imate problem, takodje ne bih rizikovao to da isprobam u prevodu kao da nije. Ima istine u tome svi pricaju o ovome, ali nisam vidio jedan pozitivan komentar vec da cak i ovi sto koriste S7 gledaju da sledeci im tel bude iPhone. Mislim da im je ovo veliki promasaj jer su pozurili sa predstavljanjem i nisu to testirali i odradili kako treba.

Stopirali su prodaju modela koji imaju gresku, zna se tocno koja serija ima probleme. Traze od kupaca da sto prije urade zamjenu a mnogi ne zele jer su lijeni to uraditi, pa su iz Samsunga zaprijetili da ce remotely ugasiti uredaje koji nisu vraceni…

Ja koristim S7 nekih 2 mjeseca i odlican mi je, ne vidim razlog zasto bi se prebacivo na iPhone.

Ja koristim iPhone neka 3 mjeseca i ne vidim razlog zasto bih presao na Samsung :stuck_out_tongue:

S7 je odlican telefon, a ova vijest je glupost cista.Jedina stvar koja eksplodira je ovaj novi Note 7

1 Like

Zato sto ces da ides korak naprijed neces cio zivot koristit S7 zato sam to i naveo :slight_smile: mada treba sacekat ovaj S8. Opet planiraju izgleda prije da ga izbace bas zbog ovog problema sa Note i opet brzaju ne svidja mi se uopste sve to kao i sa Note da se predstavi prije iPhone 7 i sami sebe zajebali.

Do prije 2 mjeseca sam koristio HTC inspire 4g, mobitel star 7 godina. Nije mi dosad trebao bolji jer sam samo ga koristio za pozive i poruke, povremeno nesto na internetu. Sad mi se javila potreba da se moram povezivat na VPS preko mobitela dok sam vani i to mi je glavni razloga zasto sam kupio novi, vjerovatno cu i njega koristit sljedecih par godina, ako nesta ne crkne naravno :smiley:

Samsung zbog problema s Galaxy Note 7 izgubio 26 milijardi dolara vrijednosti

Ima ovo mozda i dobre strane dako sad budu pravili razne popuste i pogodnosti da isprave ovu gresku.

Smiješan video, može biti vrlo lahko fake. Ne da se ne vidi mobitel već ne vidiš ni koji je model. Lijepi kinezi :).