Sanader ruši hrvatske news portale

Evo u tijeku je glasina o Sanaderovoj ostavci i gledam kako se hrvatski news portali svako malo ruše. Očito je da se u nas ne vodi previše računa o takvim situacijama i osiguranju dovoljne serverske snage

Nema veze, Sanader ide! :smiley:

da samo nam trebaju u ovo vrijeme izbori i par mjeseci anarhije

ruši portale, ruši i burzu.

Barem će slijedeći imati krasan razlog zašto smo u banani, pa iza njih …

Vjerojatno neka novinarska čaplja, a opet je moguće kako bi se kandidirao za predsjednika. U ovoj situaciji Sanader nije toliko važan, cijela garnitura je godinama povlačila poteze kojih se nebi posramila ni talijanska mafija.

Da nije skroz OT, pitanje je koliko je rentabilno imati predimenzionirane servere kako bi spremni dočekali Sanaderovu ostavku? :zub:

Neću da mi Jadranka Kosor bude premijerka!
http://bit.ly/XEvkc

Mah, sve je ok, ali ako ova dođe :D… bit će svega.

U sljedećih 3h očekujem 35 viceva te 15 flash igrica baziranih na liku i djelu dr. dr. Ive :slight_smile:

ah vraća se burza u normalu… -3.68%. uobicajeni dan :smiley:

Jedino se index usudi reci sto misle… :smiley:

index je žuta štampa. prdni i napravit će bombastićnu vijest. nema to veze sa mišljenjem već samo želja za više čitatelja a time i zarade

To je nebitno.
Činjenica ostaje da i u pokrivanju ove vijesti pišu ono što se drugi ne usude, bez obzira na njihove motive.

[quote=“lista155”]To je nebitno.
Činjenica ostaje da i u pokrivanju ove vijesti pišu ono što se drugi ne usude, bez obzira na njihove motive.[/quote]

True. :wink:

Objektivno novinarstvo se odnosi na prenošenje vijesti bez zauzimanja stavova. Index nema ni o od objektivnog novinarstva već je to zapravo jedna velika žuta “kolumna”. Ne sjećam se kada sam nešto objektivno tamo pročitao bez zauzimanja neke strane a ako je nekome to super znači da je podložan utjecaju medija i ne sagledava objektivno vijesti (čitaj nešto pročita i ne može promjeniti mišljenje ni sa tisuću protu argumenata)

Imamo političara u našim redovima:

http://www.index.hr/xmag/clanak/necu-da-mi-jadranka-kosor-bude-premijerka/439887.aspx

:smiley:

da novinar iz indexa. pola tih stvari oni izrežiraju. još jedan argument važnosti tog tiska: facebook im je najvažniji i najcjenjeniji izvor (čitaj: neimenovani izvor bliski vrhu vlasti)

[quote=“trnac”]cijela garnitura je godinama povlačila poteze kojih se nebi posramila ni talijanska mafija.

[quote=“Dži”]Objektivno novinarstvo se odnosi na prenošenje vijesti bez zauzimanja stavova. /quote U novinarstvu postoje izvjestitelji, komentatori i analitičari. To su osnovni profili u novinarstvu.

govori se o objektivnom novinarstvu. komentatori iznose osobni stav

[quote=“Gosarić”]Neću da mi Jadranka Kosor bude premijerka!
http://bit.ly/XEvkc

Mah, sve je ok, ali ako ova dođe :D… bit će svega.[/quote]

A ti bi Zorana Milanovica?

Pripazi sto ti tamo pisu po zidu inace bi moglo bit za*ebancije…

[quote=“Dži”]Očito je da se u nas ne vodi previše računa o takvim situacijama i osiguranju dovoljne serverske snage[/quote]Da predsjednik Amerike ili njemačka kancelarka ili britanski premijer daju ostavku tako kako ja odlučujem hoću li maznuti kocku čokolade ili ipak ne, tamo bi se srušilo koješta, a ne samo serveri.

Vidi se da naši turistički radnici nisu dorasli ljepotama naše zemlje: još uvijek nisu shvatili da Hrvatska, za razliku od drugih zemalja, može prodavati ulaznice za sebe. Samo tako - ulaznice, karte, slično kao što kazališta prodaju karte za predstave.

To bi bilo nešto poput slovenske vinjete, ali bi kupcu omogućilo da se povlači ovuda stanovito vrijeme, promatra što se dešava, pa čak i sudjeluje u tome (kako u nekim kazalištima već publika bude i dio same predstave, samo što bi ovdje to turistu dalo državljanstvo ograničeog trajanja).

Kako bilo, sviđa mi se naslov na index-u: “Hrvatska tone, štakori bježe!”

Copyright © 2020 WM Forum - AboutContact - Sponsored by: Mydataknox & Webmaster.Ninja