Savet oko sajta za Igrice

Ovako odlucio sam da pokrenem sajt sa online igricama sada znam da je tu velika konkurencija itd al imam dosta veliki sajt na kome bih mogao da reklamiram ovo i sigurno bi doprinelo poseti…

Sada ono sto mene zanima posto se nisam nikada bavio ovime a na netu bas i ne mogu da nadjem detaljne smernice ako moze neko ko je upoznat da mi ostavi cisto neke smernice primer koji templejt bi bio dobar ( joomla, wordpers itd ) kako poceti…

Znaci cisto pocetnicke stvari ne morate cak ni detaljno sve smo da me usmerite u pravom smeru :slight_smile:

Hvala

prijatelju wordpress super za to samo nadi jos bot plugin i gotovo

Sajt sa igricama za ex-yu trziste ili strano?

jos nisam odlucio al naginjem da sajt uradim na engleskom…

myarcade plugin za wp za 30$ imaš sve što ti treba

ima li neki free plugin, nije mi problem da izmenim CSS i dodajem igre samo da ima neku strukturu i forumu dodavanja…?

my card je skup dosta, ima i jeftinijih :S

Da ne otvaram novu temu posto sam se vratio na ovu ideju ( bio sprecen zbog posla a posto je zima odlicno vreme da se pocne s novim projektom ) koji bi mi hosting preporucili za ovu vrstu sajta…?

samo da napomenem da mogu da obezbedim sebi zagarantovano bar 1000 poseta dnevno ( minimalno ) pa me zanima koliki su resursi potrebni za odrzavanje toga (protok, memorija itd)…

sta mislite na neki od ovih paketa: Hosting Paketi- Sa ili bez registracije domena!

s obzirom da za sadasnje sajtove koristim poseban host namenjen samo za njih pa nisam morao nikad da se bavim s tim…

jedini uslov je da je firma sa dugogodisnjim iskustvom ( reputacijom )…

Hvala :slight_smile:

[quote=“Davor86”]Da ne otvaram novu temu posto sam se vratio na ovu ideju ( bio sprecen zbog posla a posto je zima odlicno vreme da se pocne s novim projektom ) koji bi mi hosting preporucili za ovu vrstu sajta…?

samo da napomenem da mogu da obezbedim sebi zagarantovano bar 1000 poseta dnevno ( minimalno ) pa me zanima koliki su resursi potrebni za odrzavanje toga (protok, memorija itd)…

sta mislite na neki od ovih paketa: Hosting Paketi- Sa ili bez registracije domena!

s obzirom da za sadasnje sajtove koristim poseban host namenjen samo za njih pa nisam morao nikad da se bavim s tim…

jedini uslov je da je firma sa dugogodisnjim iskustvom ( reputacijom )…

Hvala :)[/quote]

Hostgator baby i do 10 000 posjeta dnevno si miran.

Copyright © 2020 WM Forum - AboutContact - Sponsored by: Mydataknox & Webmaster.Ninja