Savjet oko prodaje sajta

pozdrav svim clanovima foruma…

ovako dobio sam danas ponudu za svoj sajt
http://www.onlinebioskop.net
od 600 kuna

sada me zanima sta mislite koliko vrijedi sajt? Dali bi ga trebao prodati ili da jos radim na njemu…

Prema alexi, imaš nekih 300-400 posjeta dnevno.
Ista alexa kaže da imaš samo dva jaka pojma (online i bioskop).

Ukoliko si zadovoljan sa 600 ćuna, prodaj.
Ako trebaš novce ali nisi zadovoljan sa 600 ćuna, prodaj.
Inače nemoj prodavat.

Ja mislim da to najbolje ti možeš procijeniti, koliko si truda uložio, koliko si vremena potrošio na taj site i naravno koliko posjeta i zarade stranica ima…

Ja osobno bih prodao i ulagao u nove projekte :slight_smile:

ma novac mi nije potreban… a to sto alexa kaze… hehe jedva predje 100 posjeta dnevno :slight_smile: kakvi 400

Svaki idući projekt će ti imati lakši put jer će iza sebe imati sajt od 100 posjeta dnevno koji će vrtiti njegove bannere.
Ako ti je to tvoj prvi projekt, onda bi ga prodao samo ako je nemoralna ponuda ili sam gladan. :slight_smile:

[quote=“trnac”]Svaki idući projekt će ti imati lakši put jer će iza sebe imati sajt od 100 posjeta dnevno koji će vrtiti njegove bannere.
Ako ti je to tvoj prvi projekt, onda bi ga prodao samo ako je nemoralna ponuda ili sam gladan. :)[/quote]

ma upravu si ti necu prodati, novac mi netreba, a i to sto kazes za kasnije bice lakse… jest prvi je projekat…

Copyright © 2020 WM Forum - AboutContact - Sponsored by: Mydataknox & Webmaster.Ninja