Savjet u vezi stranice

Pozdrav forumasi,

Pitanje sljedece…

Prije izvjesnog vremena sam pokrenuo stranicu koja glasi xxxxxxxx.wordpress.com ( pri cemu ovo xxx ne predstavlja adult, cisto da se ne zna koja stranica je u pitanju).

Treba mi savjet, jako malo radim, bolje receno nikako, a stranica biljezi dnevni promet 250-300 posjetilaca dnevno.

Pitanje dakle, sta uraditi, kako se maket sa njihovog free hostinga, jako sam ogranicen mogucnostima koje mi se nudi, nemam nikakvu materijalnu korist od sitea.
Sta uraditi, koji mi korak preporucujete ? Svaki savjet dobrodosao, nisam strucnjak u ovoj tematici.

Pa nisi napisao koje je tematike sajt, doduse znamo da nije adult, ali opet bar okvirno moras reci niche kako bi ljudi znali da te usmere konkretnije.

Sa free hostinga se maknes na payed tako sto platis, kako mu i samo ime kaze.
Domena te kosta oko 10$ max, a ako cekas malo ili pratis snizenja cesto uleti za 1 - 2$.
Za hosting vec cifre idu navise ali i dalje je to malo ulaganje, uzmi shared hosting, to je od 20 - 40$ bude na snizenjima.
Uskoro ce biti tzv “black friday” kada spustaju cene pa mozes tada resiti te stavke.
Pretrazi ovde malo, posto nisu sve kompanije iste, i to “najjeftinije” moze da bude zeznuto na duze staze.
Ali posto ti ides sa jednom domenom najbolje da se drzis NameSilo, GoDaddy-ja, HawkHosting-a, tako nesto.

Nakon toga, nastavis da razvijas sajt, uradis SEO, ubacis pop ups, AdSense, sta god vec mozes ili zelis i to je to.
Neko vreme dok prodje zakljucices sta ide sta ne, pa ukrug, kroz iteracije.

Nisi napisao ni koju lovu ocekujes, da se ne razocaras,…

1 Like