Savjeti za pravilno vježbanje

Novi blog, malo drukciji dizajn od onih kakve inace preferiram, ali svidio mi se je na prvi pogled :slight_smile:
Savjeti za pravilno vježbanje
Blog će sada na .net domenu, ovo je samo privremeno. Također, za sada su samo 3 teksta na blogu, ali sutra ću postaviti još 5, a do nedjelje biti će ih 12. Imam napisano na kompjuteru.
Sve kritike su dobrodošle, i pohvale ukoliko ih ima :slight_smile:

Auu Metro style, I like it :slight_smile: Nego jesi to našao sponzora?

Svida mi se, ali ima dosta gramatickih pogresaka te nevjerovatno cudnih recenica.

@Garamel
Drago mi je da ti se dizajn sviđa :slight_smile: Sponzora sam ajmo reći našao (Javio mi se Steelmaiden, a ukoliko sa njime ne ostvarim suradnju imam u planu jednu drugu osobu koja mi se je javila)

@martin11
Također mi je drago što ti se sviđa, a što se tiče pogrešaka, tekst nije prošao provjeru, nego čim je napisan je postavljen, sada ću sve provjeriti na Hascheck-u pa će biti ispravan :slight_smile:

Evo blog je sada na .net domeni: Savjeti za pravilno vježbanje

zašto ne radi ako se ukuca bez www?

Hmmm, meni radi i ako ukucam sa www i ako ukucam bez
http://www
. Neznam u čemu je problem :open_mouth:

[attachment=1]1.jpg[/attachment]
Sa www radi bez problema

Da imaš pravo, ja inače koristim mozillu u kojoj nalazi i sa i bez www, sada vidim da u chromeu ni meni nece…neznam u čemu je problem.

Na Chrome ne radi bez www, a na Firefoxu napravi redirect na www, zašto ?

Zajedno smo isto razmišljali :smiley:

Ja već dugo koristim samo Chrome (ovi ostali mi trebaju samo da testiram nove stranice) tako da nisam ni probavao na FF
Ne znam u ćemu si radio web, al’ pogledaj na ovom linku možda ti bude koristilo
.htaccess - Wordpress site cannot open without www prefix in chrome - Stack Overflow

Sajt je na bloggeru, ali sada ga taman planiram staviti na wordpress… Naći ću di je problem valda :smiley:
Hvala ti što si mi rekao :slight_smile:

Evo dizajn je izmjenjen. Posjeta se iz dana u dan povećava i trenutno je oko 40-tak posjeta sa Google-a dnevno i još sa Facebook stranice. Također napravljena je jednostavna android aplikacija koja je skinuta oko 150 puta. Ako imate kakvih prijedloga ili kritika slobodno recite! :slight_smile:

Copyright © 2022 WM Forum - AboutContact