ScaleLab Youtube Network

Pozdrav imam youtube kanal i u suradnji sam sa ScaleLab networkom, no medutim danas sam pogledo na social bladeu svoj kana, prosjecno zaradim 100 dolara po danu, a na social bladeu je pisalo od 35 do 700 dolara da bi trebo, pa me zanima kako je uopce moguce 700 zaradit, i dali oni mene varaju ili sta?
Hvala unaprijed :smiley:

ZaĆĄto jednostavno ne upitaĆĄ ljude s kojima radiĆĄ? Najjednostavnije, najbrĆŸe i najjefikasnije ćeĆĄ rijeĆĄiti taj problem ako ti oni objasne u detalje u čemu je problem. Ć ta drugi piĆĄu koliko bi ti trebao da zarađujeĆĄ nema efekta na to koliko ćeĆĄ ti zarađivati. Ne govori im kao prvo da ti Social Blade predviđa da bi trebao viĆĄe zarađivati, te drugo upitaj kako da viĆĄe zarađujeĆĄ, i kako da viĆĄe sarađujeĆĄ sa njima


Ako misliơ da te varaju, isto tako popričaj s njima prije nego napiơeơ neơto na taj račun, a prije toga informiơi se ako neko plaća viơe, i jednostavno raskini ugovor i dogovori s drugima
 Viơe ćeơ postići tako, i ostati dobar sa ljudima, nego da pratiơ neke statistike trećih osoba koje veze nemaju lično s tobom.

Hvala na odgovoru, budem upitao tog covjeka iz scalelaba al nesto mi ne odgovara u zadnje vrijeme