Schedule post to all facebook pages

Poz ljudi interesuje me ima li neka free strnaica gdje mogu dodati sve svoje fb stranice i postovat’ na njih odjednom jedan te isti post :slight_smile:
Nesto kao hootsuite.com :slight_smile:
Ili neka skripta da imam sam svoj sheduler :smiley: Vidjao sam to kod ljudi :smiley:

Upravo sam to i napravio sinoc :slight_smile: Hvala u svakom slucaju :smiley:

Jel ova skripta radi i za postiranje u grupama u kojima nisi admin?

da

Jel radi ova aplikacija?

Meni se čini da je skripta obrisana?

Mozes buffer koristiti besplatno, 14 dana trial i kad istekne samo obrises stranice pa racun i mozes napraviti opet na isti email. Nije potrebno dodavati nacin placanja

1 Like

Dobra fora, pokusacu

Ric vam pada ovakvim aplikacijama da znate.

Nije tačno! Reach ne pada korištenjem ovih aplikacija. One i služe da ti reach ne pada jer ti nemaš vremena možda svaki dan da nešto objaviš.

Slično nešto koristim na svojoj stranici. Kad imam vremena obradim nekoliko tema i pustim da se svaki dan automatski po jedna objavljuje.

Nema svako tim ljudi koji radi svakodnevno na nekoj web stranici (pogotovo ako ona zavisi od svakodnevnih objava). Tako da ove aplikacije i slične (custom) olakšaju čovjeku posao, jer jedan dan možeš izdvojiti da napišeš šta hoćeš (automatski da se objavljuju na određeni datum) i fokusiraš se na neke izmjene ili dogradnje na stranici…

Ja koliko sam pratio bar kod mene i na par drugih portala, rič pada i to 30% kada se deli preko ovakvih aplikacija.