Scripty - webmaster fiverr

Pozdrav ljudi :slight_smile:

Odlučio sam se okušati u ‘fiverr vodama’ pa sam pokrenuo ovaj web:

http://scripty.org/

Bilo bi mi drago kada biste ponudili svoje usluge da malo napunim stranicu, sad treba dobro izreklamirati :slight_smile:

[quote=“APazinjan”]Pozdrav ljudi :slight_smile:

Odlučio sam se okušati u ‘fiverr vodama’ pa sam pokrenuo ovaj web:

http://scripty.org/

Bilo bi mi drago kada biste ponudili svoje usluge da malo napunim stranicu, sad treba dobro izreklamirati :)[/quote]

Kad kliknem na oglas izbaci mi sljedeće:

http://www.fiverrscript.com/invalid-license.html

Možda zbog toga što si uklonio Powered by fiverrscript?

Ne, već zato što je skinuo ukradenu verziju skripe ili neku nullovanu. Naravno da nije platio za licencu.

Stari moj pročačkaj malo kod, negdje ima backdoor koji mu salje adresu gdje je instalirana skripta

Evo popravljeno :slight_smile: Netko je već stavio prodaju kupona :slight_smile:

Što je bilo na kraju, imaš licencu ili nemaš?

Imam, nego je problem bio što je ostala adresa od starog vlasnika na fiverrscriptu. Sad mi je to pdrška sredila (kao nije dozvoljen resel licence ali pošto sam već kupio). Trebalo je samo dodati domen u cp.
Jel ima tko kakvih prijedloga oko toga što bi trebalo dodati? Planiram još redizajnirati jer mi je ružna nekako, ali nemam baš vremena od fakulteta, kad stignem ću se uhvatit posla.

[quote=“APazinjan”]Imam, nego je problem bio što je ostala adresa od starog vlasnika na fiverrscriptu. Sad mi je to pdrška sredila (kao nije dozvoljen resel licence ali pošto sam već kupio). Trebalo je samo dodati domen u cp.
Jel ima tko kakvih prijedloga oko toga što bi trebalo dodati? Planiram još redizajnirati jer mi je ružna nekako, ali nemam baš vremena od fakulteta, kad stignem ću se uhvatit posla.[/quote]

Pa da, malo je poružna ili mi se tako čini jer je prenatrpana. Ali opet i ako popraviš to, meni je malo upitno hoće li ti uspjeti projekt s obzirom koliko je jaka konkurencija.

ha, ha, kaj je ovo? web za prodaju laminata?

Ma ne mora projekt uspjeti, ali eto imao sam želju pokrenuti takvu stranicu.

kempinsky - jesi zainteresiran za kupnju?

[quote=“APazinjan”]Ma ne mora projekt uspjeti, ali eto imao sam želju pokrenuti takvu stranicu.

kempinsky - jesi zainteresiran za kupnju?[/quote]

Prijatelju ne isplati se kupovati tuđe projekte koji su već zabrazdili webom. Lošeg glasa se jako teško riješiti.

Stvaraj novo, ali ovaj put u projekt uđi sa dobrom analizom. Od projektne dokumentacije pa do sadržaja.

A to je popriličan posao…

Napravio sam kompletan redizajn pa me zanima vaše mišljenje. Je li bolje nego prije?

koliko vidim sad ima “Powered by FiverrScript.com” ?

Meni osobno je onaj stari dizajn bio bolji…

[quote=“mestro67”]koliko vidim sad ima “Powered by FiverrScript.com” ?

Meni osobno je onaj stari dizajn bio bolji…[/quote]

Sad više nema :slight_smile: Nisam znao jel smijem ukloniti ili ne.

Hvala na feedbacku, pričekat ću još komentara :doki:

[quote=“APazinjan”]Sad više nema :slight_smile: Nisam znao jel smijem ukloniti ili ne.

Hvala na feedbacku, pričekat ću još komentara :doki:[/quote]

To smiješ ukloniti samo ako dodatno platiš 50$ ako je sve legalno :slight_smile:

jednostavno mi se ne sviđa welcomebox slika

Welcomebox slika nije ništa posebno, slažem se. Malo mi je previše za večeras :slight_smile: Za link nema šanse da platim $50 lol, za toliko sam skriptu kupio u oglasu.

Copyright © 2020 WM Forum - AboutContact - Sponsored by: Mydataknox & Webmaster.Ninja