SeDo parking..ma smijeh

Mislim da je vrijeme da ozbiljno shvatim meksicko trziste :wink:

he he… dobri klikovi :D, malo mutno ali se moze procitati

…dosta mutno, hehe…

šta 6 eura po kliku? wtf

imam ja jednu dobru LLL.mx idem stavit odma sedo parking da zaradim neke pare

probaj sejvat na pc, pa otvori ak ne vidis :slight_smile:

Imam ih ja jos 17 lll.mx hehe…al ostale imaju 500-600 unikata, 30% rate klika sa zaradom od 0.8-2.3 evra…

Ovo me nasmijalo…15 dana, 15 unikata, 6 klikova (svi iz meksika), 6.06 era po kliku, 36 evra zarada :smiley:

ti meksikanci nisu normalni

[quote=“The Ja”]
Imam ih ja jos 17[/quote]

Po koliko si placao .mx domene, posto ja trenutno gledam godisnja cijena $49, sto nije malo :(.

Onda nije ni cudo sto se tako placaju klikovi, kad je cijena domena vrlo viskoa.

drito :smiley:

sad sam se primio optimiziranja tih .mx, steta sto nisam pratio sapunice…bilo bi mi lakse…znao bih sta neka tamo Amparo la Usurpadora utipkava u trazilice :smije:

[quote=“nike”]Po koliko si placao .mx domene, posto ja trenutno gledam godisnja cijena $49, sto nije malo :(.

Onda nije ni cudo sto se tako placaju klikovi, kad je cijena domena vrlo viskoa.[/quote]

Dao sam ja za njih puno vise tebra…al sve su isplacene u 2. kvartalu(6mj)… i sad generiraju finu paru :slight_smile:

u landrashu sam capio 4 komada, tad je cijena bila 200-250 evra po komadu briem… a ostale 55 evra po komadu…

Ja zarađujem fino na argentinsko/meksickom trzistu, ako netko ima webove tamo, rado bi mjenjao linkove :slight_smile:

Ako je netko za udruživanje, nek se javi :stuck_out_tongue:

kakva je zarada sa adsensom za meksički traffic? ako neko ima adsense na .mx

čitao samo prije nekih godinu dana da je jako loša zarada (možda je sada bolja situacija), zato nisam ni razvijo tu .mx domenu

Imam ja neke .mx domene, sve jedna riječ i vrlo atraktivne riječi na engleskom, i jedna koja je i na engleskom i španjolsom ista.
Ali ne znam radit stranice :smiley: Da li je moguće da netko napravi stranice, a ja preusmjerim domenu na te stranice, pa se meni plaća mjesečna renta, a taj netko uzima zaradu od adsense ili čega već ? Kažem, ne znam kako to ide s zaradom od sajtova, pa možda ovo zvuči blesavo, ali ako je moguće i netko je zainteresiran neka se slobodno javi.

E ljudi a kak pišete na engleskom i meksikanski ? Skužio sam neke zanimljive zemlje u kojima se priča čnjžknj jezik, al neznam kak da pišem ?? Jel je dovoljan google translation il ne ?

Nema meksikanskog jezika.
Meksiko je u Latinskoj Americi. Tamo govore latinski.

http://www.google.hr/search?q=te�aj+stranih+jezika

hahahaha

[quote=“gambo”]Nema meksikanskog jezika.
Meksiko je u Latinskoj Americi. Tamo govore latinski.

This is a joke, right? :slight_smile:
Cause I know they speak American (amerikanščinu) in Latin America. :slight_smile:

Copyright © 2020 WM Forum - AboutContact - Sponsored by: Mydataknox & Webmaster.Ninja