Select i option

radim formu za rezervaciju, koja se šalje na mail, ali imam problem u izgledu, ja bi hito da samo ima obrub sivi, a da je ovo transparentno, input moze biti, dok ovo nisam uspio evo primjer
http://slike.hr/slike/primjer_211fb.jpg.html

Ako sam dobro shvatio, onda to možeš izvesti tako da tu formu staviš u poseban div pa mu u css-u postaviš transparentnu pozadinu i sivi border.

nije uspilo

Čekaj, ti hoćeš napraviti formu kao što je na onoj slici, ili si to napravio, a select treba imati transparentnu pozadinu?

Probaj ovo:

[html]

Neka vrijednost 1 Neka vrijednost 2 [/html]

ono sam napravio a sad select treba imat prozirnu, nece ni ovo isto bude bijela pozadina umjesto prozirnosti

[HTML] [/HTML]

Ovim kodom bi trebao dobiti prozoran input kao na prvoj slici, ako je to ono što tražiš.

za input znam ali za select meni treba

Za select ti je napisano već tu iznad, samo što ne radi u IE6, naravno.

transparentnost radi samo u firefox i safari. IE6, opera, chrome nemaju prozirnost eto toliko da znate za ubuduce

Chrome 3.0 ima prozirnost.

neznam koji chrome imam ali taj nema, skinut je prije 2-3 mjeseca i koristim ga kao glavnog jedno 3 tjedna, a dosad mi nije ponudio auto update kao ff

Ako ne radi za IE6, onda napišeš hack za to… imas na forumu negdje par threadova za IE6 transparentnost…