Seo agencija za bolji rating

Jeste li vidjeli ovo:
http://gvun.com

Na etargetu se ovo reklamira tutta forza. Zanima me kakvo je vase misljenje u vezi ovakvih opcija i da li se to uopce isplati kupiti (onome tko nema vremena za seo jer radi nesto drugo) ili je bolje upregnuti sam sebe i vlastitim rukama optimizirati.

Ako imaš znanja, vremena i volje - obavi to sam.
Ako ti nešto od toga nedostaje, a imaš novca - plati nekome da to uradi umjesto tebe.

O konkretnoj agenciji - ne znam ništa.

Da, ali moje stranice nisu obicne stranice, nego asp.net/c#/sql server. Da dam nekoj seo agencijida mi drkelja oko toga, nije bas zgodno.

Ima li neka seo agencija koja obavlja off-page optimizaciju, a ja da sam obavljam on-page?

pa reci im da ti ne treba ovo:

Content Optimization-Implementation of H1/H2 & Bold tags to Content
Robots.txt Optimization
XML Sitemap Creation

nego sve ostalo.

a uvijek je pitanje “da li bi ja to mogao bolje nego ovi koji traže toliko novaca?”.

kako znati da li će ti seo stručnjaci napraviti kvalitetno baš ono šta ti treba (a tu su najbitniji kvalitetni backlinkovi)?

ima neko dobra iskustva, preporuke?

Baš sam neki dan vidio njihov etarget oglas.
Odmah sam pomislio na scum jer garantiraju poziciju, ako se dobro sjećam-jednu od prvih 5 pozicija.

Za sisače vesala neka se obrate druga vrata lijevo.

Garantiraju za jednu od prvih 5 pozicija, Lol :slight_smile:
Ja bi htio biti medju prvih 5 za keyworde tipa affiliate review i sl. Zamisli platis 150$ i budes prvi po tim kewordima. Bio bi to dobar povrat investicije.

Nego, kad smo vec kod te price, mene zanima ima li u Hrvatskoj neka seo agencija koja ce mi odraditi off-page optimizaciju, tj. link building. Zanima me koja agencija valja, da odradjuje posao kakospada, da ne rade back link flooding.

[quote=“trnac”]Baš sam neki dan vidio njihov etarget oglas.
Odmah sam pomislio na scum jer garantiraju poziciju, ako se dobro sjećam-jednu od prvih 5 pozicija.

Za sisače vesala neka se obrate druga vrata lijevo.[/quote]

kada posisaš sva vesla
tada nikola si tesla
s pravom možeš reći da je struja tvoja …
cijeli život za ideju, tvoje riječi su u spreju…zato nemoj da te puca paranoja.:slight_smile:

p.s.[SIZE=“1”]"za vise zagoglaj " “letu štuke”[/size] :slight_smile:

[quote=“Dr_Ante”]Da, ali moje stranice nisu obicne stranice, nego asp.net/c#/sql server. Da dam nekoj seo agencijida mi drkelja oko toga, nije bas zgodno.

Ima li neka seo agencija koja obavlja off-page optimizaciju, a ja da sam obavljam on-page?[/quote]

hmmm…znaci znas kako napraviti on-page optimizaciju…ali ne znas kako napraviti off-page optimizaciju?
Ako ti nije neugodno…daj link pa da vidimo kako ti izgleda on-page optimizacija.
Sumnjam da ce ti neko raditi off-page ukoliko treba preusmjeriti na moguce lose sredjenu on-page stranicu…

Potpuno si krivo shvatio. Nisam rekao da ne znam napraviti offpage optimizaciju, nego da nemam vremena jer imam pregrst projekata pa bi radije da netko drugi to napravi, a da ja platim pare. Onpage optimizaciju ne bi dao drugima da mi rade zbog tehnickih razloga. I nije u pitanje jedan konkretni web site, nego mislim na razne buduce siteove koje su raditi. Htio bi naci pouzdanu seo agenciju, ali ne da mi oni odradjuju ono sto oni misle da treba, nego onaj segment posla za koji ja nemam vremena.

Pozdrav, mi se bavimo SEO optimizacijom i također nudimo garanciju, tj plaća se tek se postignu dogovoreni rezultati.
naša firma:
http://www.mensis.hr

Radimo naravno link building na high rank stranicama po provjerenim dijagramima. Mogu ti poslati na mail neke od njih. Javi ako si zainteresiran.

Pa ovak… ja mislim da to ovisi o trzistu/nisi koju napadas. Ako nije nesto prezahtjevno mozes i sam to napraviti. Jer koliko vidim kod ovih je najmanja cijena 150 dolara mjesecno. A efekte treba pricakati nekoliko mjeseci. Pa puta broj siteova… nabere se to. Plus naravno njihovi troskovi za link building.

A prva stvar je vidjeti jesu li oni uopce dobri u svom poslu da to ne bi bio bacen novac.

nazalost danas kad se puno ljudi bavi SEO optimacijom da bi se istaknuo moras ponuditi nesto vise, kao garanciju na svoje usluge, jer tesko je naplatiti nesto sto ce mozda dati rezultate, a mozda i ne.
Uz dovoljno rada to je moguce postici, jedino je upitno koliko vremena ces potrositi, a koliko to naplatiti…

I najveci paket od te agencije je pusiona. Bilo tko tko vam daje SEO “pakete” - molim pristupati sa najvecim oprezom.

Svaki sajt je specifican i bez prvobitne detaljne analize sajta (naplative) koja bi morala rezultirati nekim dokumentom sa inicijalnim preporukama sto treba napraviti nije moguce ocjeniti obujam posla, dakle nije moguce niti odrediti cijenu.

Bilo koja agencija koja zna sto radi nece nuditi “paket” nego ce dati cijenu za analizu sajta (a tu ne govorim o onim tablicama koje automatske analize proizvedu, nego detaljno pogledati sajt), dobiti cete dokumenat sa preporukama za SEO (on-page i off-page), i uz to ponudu za izradu SEO koja moze biti u vise oblika, ali je najcesce mjesecni “retainer” to jest fixna mjesecna naplata, uz ugovor na x mjeseci.

Sto se on-page promjena tice, tu se cesto pisu specifikacije za web developers da ih oni izvedu (a ne SEO agencija), ali SEO agencija onda testira izvedeno i daje “zeleno svjetlo” ako je izvedba dovoljno dobra da ide LIVE. Dakle ne mora SEO agencija znati .NET ili php u detalje, nego preporuka moze biti u stilu:
“Da se rijesi dupliciranih URL-ova, ova lista URLova mora napraviti permanent 301 redirect na slijedece target URL-ove” i slicno.

Stoga vro oprezno kod svih tih “super cijena SEO” paketa jer “if it looks too good to be true, it is too good to be true”.

Scrapebox - 57 USD
SeNuke - 97 USD
Xrumer i VPS = 600 USD
Market Samurai - ne znam tocno al ispod 100.

Visitori zeljni strasnih pozicija za male pare - neprocjenjivo!
Netko je kupio domenu s expiry aukcija, uvalio najs CSS template za 50USD s DP, i idemo!
Jedan od dva backlinka koji imaju dolazi odavde :smiley:

p.s.
ni web im nije dovrsen, moze se kliknut samo na “featured” ponudu.

p.s.s.
Ja zapravo nemam nis protiv takvog biznisa. Biznis ko i svaki drugi, a da je navlakusa, navlakusa je.

[quote=“Nosf”]Scrapebox - 57 USD
SeNuke - 97 USD
Xrumer i VPS = 600 USD
Market Samurai - ne znam tocno al ispod 100.

Visitori zeljni strasnih pozicija za male pare - neprocjenjivo!
Netko je kupio domenu s expiry aukcija, uvalio najs CSS template za 50USD s DP, i idemo!
Jedan od dva backlinka koji imaju dolazi odavde :smiley:

p.s.
ni web im nije dovrsen, moze se kliknut samo na “featured” ponudu.

p.s.s.
Ja zapravo nemam nis protiv takvog biznisa. Biznis ko i svaki drugi, a da je navlakusa, navlakusa je.[/quote]

Znaci lopurde!
Koja je hrvatska agencija dobra za seo, tj. nekoliko najboljih. Koga preporucate?

[quote=“Dr_Ante”]Znaci lopurde!
Koja je hrvatska agencija dobra za seo, tj. nekoliko najboljih. Koga preporucate?[/quote]

Indija

Indija? Znaci mislio si na ovu agenciju:
http://mintarticles.com/read/customer-service-articles/seo-services-india-client-satisfaction-and-best-delivery-seocompaqny-india,21772/Croatian/

A da li da njih angaziram samo za en site ili mogu i za HR site. Nekako njusim da mi oni nece dobro optimizirati HR site.

[quote=“Dr_Ante”]Indija? Znaci mislio si na ovu agenciju:
http://mintarticles.com/read/customer-service-articles/seo-services-india-client-satisfaction-and-best-delivery-seocompaqny-india,21772/Croatian/

A da li da njih angaziram samo za en site ili mogu i za HR site. Nekako njusim da mi oni nece dobro optimizirati HR site.[/quote]

Ti se zajebavas ?

Odi na neki forum i nađi si indijca koji gradi linkove i bok.

Ili daj meni 10k kn mjesecno pa cu si ja naci indijca za 200$ mjesecno koji gradi linkove i graditi tebi linkove za 10 k kn. (praksa 99,999% seo firmi)

Od HR firmi, eventualno WMD, imaju solidnu bazu hr sajtova i ne outsorsaju, koliko znam.

[quote=“Dr_Ante”]Indija? Znaci mislio si na ovu agenciju:
http://mintarticles.com/read/customer-service-articles/seo-services-india-client-satisfaction-and-best-delivery-seocompaqny-india,21772/Croatian/

A da li da njih angaziram samo za en site ili mogu i za HR site. Nekako njusim da mi oni nece dobro optimizirati HR site.[/quote]

[quote=""]
Autor: sumit Rana
Podizanje grudi pomaže ženama izgledati mlađe i lijepo[/quote]

LOL :smiley: