SEO guru i serija članaka

Evo na našem portalu imamo SEO gurua koji je počeo pisati seriju zanimljivih članaka o toj temi pa koga zanima neka pročita.

Seo guru? Po čemu to?

Ja sam princ belgije.
Al dobro nvm the open mogucnosti za sarkazam, nije lose da netko nest pise, makar bilo i ovako osnovno i to.

GURU kao rijec je vec malo izlizana :smiley: :D… Treba izmislit nesto novo, a da i dalje zvuci fancy :slight_smile:

[quote=“Nosf”]
Al dobro nvm the open mogucnosti za sarkazam, nije lose da netko nest pise, makar bilo i ovako osnovno i to.[/quote]

Prinče slažem se sa vama.

Ja sam re di culo.
Nije guru, ali zvuči kewl.

SEO kardinal? SEO komandant? SEO maršal? SEO admiral?

Znaci guru preporuca među tajnama i trikovima razmjenu linkova. Ajd da i to probam… cek jesam… pocetkom stoljeca, tad je i radilo :smiley:

SEO mofo!
Ja nisam u tim krugovima, pa ne znam zaslužuje li taj Bruno Brozović titulu SEO mofo… :neznam:

ja sam seo jedi

SEO-m do mahasamadhia…

SEO mačak

Misliš CSS mačak? Front-end stilista, jel :slight_smile:

SEO poglavnik

[quote=“w00t”]SEO kardinal? SEO komandant? SEO maršal? SEO admiral?

Znaci guru preporuca među tajnama i trikovima razmjenu linkova. Ajd da i to probam… cek jesam… pocetkom stoljeca, tad je i radilo :D[/quote]

Jebeš takog gurua koji najveću tajnu otkrije odma u prvom tekstu! :rotfl:

seo dino “mehmeda” mujkic

Dobro, šta ste navalili na čovjeka? Toliko ste me sad nasekirali da iz ovih stopa idem na godišnji. :ljug: Živili!

SEo gurua nema u hrvaskoj, barem ja to mislim

:kmech::mm:

SE(j)O GURU KAŽE:

Vrlo je bitno i koju te kakvu domenu imate. Poznato je (mada neki tvrde suprotno, ali nemaju dokaza za to) da je .com domena “najjača” i da ju Google preferira. Nakon nje dolazi .net domena, a sve ostale su tu negdje. Google ne preferira .biz, .org i slične domene

TAKOĐE:

[i]Osim toga, tražilice uglavnom ne prepoznaju dvije riječi ako su u domeni spojene kao jedna (npr. mojuspjeh.com), pa je zato mnogo bolje ako dvije riječi u svojoj domeni odvojite minusom (npr. moj-uspjeh.com). Ili možete odabrati domenu sa samo jednom ključnom riječi, mada je većina takvih kvalitetnih domena danas već zauzeta.

Postoje još i razni trikovi, fore i forice koje vam mogu pomoći da vaše stranice steknu što više posjetitelja te da ih Google indeksira u što boljoj poziciji… Ali o tome ću pisati u sljedećem nastavku kolumne.[/i]

Strava, kakve budalaštine ovaj gospodin piše…

postoje još razni trikovi fore i forice:smiley:

Uvijek sam bježao od samoprozvanih gurua, mađioničara, menađera, majstora itd…eto iz ovog smiješnog tekstića/tutoriala se može vidjeti zašto…

pozdrav,

dipl.ing.seo Topli Burek

Nisam čitao tekst prije ali sada vidim da iam puno neistine napisane.
U očima googlea .com , .net i .org su gledane isto. Info je po meni odmah iza njih i uopce nije toliko losa koliko mnogi tvrde. Sa ostalima na sreću nemam iskustva.

Ovu drugu glupost da gogle ne raspoznaje rječi ako su spojene ne želim ni komentirat… :slight_smile: