SEO i promoviranje na forumima

Postovanje , neznam kako bi stavio naslov ove teme pa bi molio ad se ne ljutite radi naslova teme.

Sada da prijednjem na temu:
Znaci koliko je popularno seo preko foruma. Ja imam oko 100 redirektova s foruma page rank od 3-5. Radi se o forumu zaradaonline.net . Sada me zanima koliko mi jos treba da budem na prvo po keyowrdu zarada online , trenutno sam na 3 stranci googlea 1.

Domena ti je stara 10 dana. U backlink checkerima nije zabilježen niti jedan backlink ako si negdje stavio backlink treba neko vrijeme.
Google pr update nije svaki dan niti svaki.Niko nezna kad ce biti uglavnom nije baš često.
ako si stavio link ko tu u temi nikad ti se neči povečat pr

Da znam , nisam stavio tako. Kako cu provjeriti taj backlink. Hvala

kresO ti je rekao…domena je nova, u sandbox-u si…s druge strane…da guglam “zarada online” i da google postavi tvoj web medju prve rezultate…popizdio bi jer tvoj web ne pruza ali bas nikakvu informaciju.

Da zato sto smo tek novi , ali pomalo , ja strpljenja imam :slight_smile:

Jos jedno pitanej da ne otvaram novu temu. Primjer.
Evo kada dobim preko 40 klikova s pr3 stranice , kako se to ocitava?

Ne razumijem tvoje pitanje malo ga pojasni.

Ako si mislio klikova,nikako a ako si mislio linkova opet gotovo nikako jer možeš imati i 1000 linkova sa jenog sajta oni neće vredeti mnogo više nego jedan, trebaju ti linkovi sa što većeg broja sajtova.

Aha , hvala. A ja sam samo promovirao na pr3 forumima. I to su uglavnom nasi. :smiley: