SEO Long Tail Ranking

Kako sam nedavno trazio odjek za moj novi fiverr poslic, sve je ispalo lose.

Ovo je bio taj topic.
Nisam uspio mnogima napraviti poslic jer je bio prevelik i prekompliciran. A za fiverr trebate nesto jednostavno s dodacima extra gigsa.

Pa eto ovdje cu da pokusam dobiti feedback dali je ova moja nova ideja bolja.

Dakle svi koji su narucili SEO Research FREE a nisam im se javio s researchom imaju pravo na ovu uslugu besplatno. Samo me morate kontaktirati u tom istom PMu u kojem ste trazili SEO Research FREE.

Isto tako nudim prvima 5 novim osobama koje replyaju ovdje besplatno uslugu, tek toliko da mi daju feedback ovdje u topicu.

USLUGA KOJU NUDIM
Ja cu pronaci Long Tail Keyworde s solidnim mjesecnim pretrazivanjem za koje vi vec rangirate. Napravit cu vam report koji page i koji keyword. Te koliko je dobar taj keyword. U free verziji dajem 10 Long Tail Keyworda.

S ovim mozete znati koji page je rangiran na trazilici i ako poboljsate njegovo rangiranje mozete dobiti vise posjeta. Naravno morate znati kako poboljsati njegovo rangiranje, to ovdje ne nudim. To ce biti gig extra.

Od vas trebam samo website koji mora biti stariji od 3 mjeseca, Morate me dodati u vas google analytics gdje cu ja iskopati sve podatke koje cu onda procesuirati.

Mozda je ovaj process s analytics nekoga uplasio ili je prekompliciran ili nemate analytics. Onda mozete mi poslati csv file vaseg search analiticsa iz webmaster tools.
evo screenshot

Ja licno ne bih pustio nekoga nepoznatog da gleda po analyticsu mi sta rangira i sta dovodi posjetu. Mozda je do tog?

Da mozda. Nebi ni ja dao da meni netko dira i gleda. Ali mi se bavimo SEOm.

A ovo je za ljude koji se ne bave, ljudi koji prodaju stvari i zaradjuju novac, pa bi htjeli izvuc jos pokojeg potencijalnog kupca, njih zanima novac, a ne SEO.

Znam da se mnogi boje da cu im ja sad ukrast ideje ili sta ti ja vec znam, ali je cak suprotno. Ne da cu ukrast ideje, nego cu vama dat ideje.

Meni je piece of cake naci micro niche ili keyworde koji se mogu lagano rangirat i koji su vrlo profitabilni. A vjerujem da je to isto mali problem svakom tko se bavi ovime.

Evo vodje i ja trazim pisca za partnera. I vec sam pronasao 2 nichea s mnogo keyworda koje lagano mozemo rangirat, a nisam trebao gledati niciji analytics.

A i ovo je razlog da vidim sto ce ljudi reci, vidim da je pocelo lose. S nevjericom i skepticizmom, za gig na fiverru to je zasad los start.

Copyright © 2020 WM Forum - AboutContact - Sponsored by: Mydataknox & Profit Monkey