SEO natjecanje

Ima li zainteresiranih za jednom malo SEO natjecanje? Odredit ćemo frazu, 1 riječ koja nije u SERP-u i tko bude prvi nosi nagradu.

Ako bude zainteresiranih bila bi fora recimo da je prva nagrada hosting ili već nešto slično, možda se nađe i kakav sponzor.

??

To mi se čini kao jalovo rasipanje energije, nešto kao body building gdje su mišići sami sebi svrha nauštrb svega ostalog.

Da se mene pita, treba uzeti neki kvalitetan KW koji se može dobro $$$, eliminira se prvih 10-20 domena koje ne mogu sudjelovati u natjecanju i neka igre počnu.

Nagrada će biti dobra cijena koju će postići taj web na tržištu + respect WM zajednice. :slight_smile: Naravno da se sponzori neće odbiti.

Evo, ja se javljam za člana komisije jer i tako neću imati vremene se igrati s vama (a vrlo rado bi se poigrao).

Nagrade se dijele za 2-3 godine, cim netko stigne konkurenciju koja se debelo ustolicila na pozicijama :slight_smile:

Zeka… bilo bi fora pratiti natjecanje !

Zašto pričati o nečemu o čemu se ne kužiš? :slight_smile:

Bilo je ono seomag natjecanje pa ništa, uzalud su svi izgubili vrijeme.

Ako se ne stave neke bogate nagrade, nema smisla jer oni najjači neće sudjelovati, prema tome, bolje da svi skupa ne rasipavamo energiju na ovaj topic jer se ovo tako i tako neće održati.

Predlazem 1000 kn ulaz, min 20 natjecatelja pa ko prvi, cura njegova.

Trajanje natjecanja max. 2 mjeseca, svi startaju isti dan.

Naravno, ganja se kw s 0 rezultata.

To bi bilo kul sto se mene tice :slight_smile:

Ti se kužiš u body building? Ja se ne kužim jer ne priznajem filozofiju koja ne tretira tijelo kao cjelinu nego se cijeni samo jedan dio, mišići. Ali to je offtopic, imamo pametnijih stvari. :zub:

[quote=“digits”]Predlazem 1000 kn ulaz, min 20 natjecatelja pa ko prvi, cura njegova.

Trajanje natjecanja max. 2 mjeseca, svi startaju isti dan.

Naravno, ganja se kw s 0 rezultata.

To bi bilo kul sto se mene tice :)[/quote]

Jedini problem vidim u pologu.
Morao bi se uplatiti unaprijed ali onda imaš problem “banke”.
Drugi problem je visina pologa. S ovom cifrom pucaš na ekskluzivnost, a treba na masovnost.

ajde javite sve svi koji su za, da trebao bi “upad” biti malo jeftiniji…

Malo puno jeftiniji…

Stavite upad 50 il 100 kn i nek nagrada bude soma il dva kuna i amen.

Upad 100-300 kn, optimalno 200 :slight_smile:
Nagradni fond bi se trebao podijeliti na prva tri mjesta, u omjeru kao što su imali i “sulumits retsambew”,

1. mjesto 57,14%
  2. mjesto 28,57%
  3. mjesto 14,29%

Trajanje 2 ili 3 mjeseca.

Ukoliko neće biti “banke”, svi sudionici bi morali ostaviti osobne podatke kod nekog od odgovornih kako bi ih se moglo javno prozvati ukoliko ne podmire dugovanje.
Ako bude “banke” onda me baš zanima preko čijeg tekućeg će to ići…

mislim da je 100 kn sasvim uredu jer cilj je da se uključi što više ljudi - ali pobjednik nosi sve, nema prvi drugi …

Ok, vidim da ozbiljno razmišljate o ovome pa ajde da vas pokušam demantirati:

a) s ovakvim smiješnim ciframa ćete dobiti samo balavce (pod ovim pojmom ne mislim na mlađe generacije, nego na nekoga ko je u webu dva mjeseca, pobrao je 2 dolara i misli da je dobar)

b) neće se natjecati ustvari oni koji bi pobijedili, a svi znamo imena i prezimena :wink:

c) google baš ne voli ovakva natjecanja (to je w00t izjavio)

d) kako mislite spriječiti black hat seo?

Zaključak: riječi su suvišne :slight_smile:

Svi koji plate upad su jednaki, stari, mladi, bijeli, žuti, crni, plavi, zeleni, gay, straight, muški, ženski,…

:slight_smile: ma da, koji kuleri

Nadajmo da će sve jednako “ne voljeti”.

Cinkarenjem, cipelarenjem i javnim prozivanjem. Zato i jesam za malo viši polog da se dječica ne zaigraju :slight_smile:

[quote=“Gosaric”]Ok, vidim da ozbiljno razmišljate o ovome pa ajde da vas pokušam demantirati:

a) s ovakvim smiješnim ciframa ćete dobiti samo balavce (pod ovim pojmom ne mislim na mlađe generacije, nego na nekoga ko je u webu dva mjeseca, pobrao je 2 dolara i misli da je dobar)

b) neće se natjecati ustvari oni koji bi pobijedili, a svi znamo imena i prezimena :wink:

c) google baš ne voli ovakva natjecanja (to je w00t izjavio)

d) kako mislite spriječiti black hat seo?

Zaključak: riječi su suvišne :)[/quote]

a) cilj je zainteresirati masu bez obzira
b) jel to zato što “ma da se ja takmičim pojeo bi ih sve…” i slične spike
c) zašto?
d) sve je dozvoljeno

Zaključak: što ti imaš protiv malo zabave ?

Sve 5 ali tko bi ostavio sve sto radi i 2 mjeseca se trosio na necemu da bi dobio hosting :slight_smile: ?

Takvi ce se i natjecati na natjecanju. Ozbiljniji igraci ce se eventualno natjecati s 5% napora.

No Gain - No Game

Ok ja ću biti blagajnik :smije:

Možete krenuti sa uplatama :ljuger:

Ključna riječ: zumbolino (nema je na guglu, niti je tražena) :kuc:

Seo natjecanje, jedino može uspjeti ako nađete sponzora.
Ovako za par stotina kuna ili za hosting nitko ozbiljnoji neće gubiti vrijeme.

Zašto ne ?
Nek se ovdje potpišu 10 ljudi koji su spremni odvojiti 200kn i nek natjecanje traje mjesec dana…2 soma je ok lova i za onoga koji ima mjesečno puno veća primanja, a zabavno je.
Sad za ozbiljno ako ste zainteresirani možete meni na raćun izvršiti uplatu, a ja ču vam preko pm poslati svoje podatke i mob da možete provjeriti ako ste nesigurni. Zadnji dan isplatim na račun pobjedniku i postavim ovdje uplatu. :doki:

Ajmo ovako, ja ću dat svakom jedan svoj site i odabrat pojam za kojeg ga treba dogurat na prvo mjesto.
Umjesto da trošite vrijeme na neki pojam koji nema smisla, napravit čete i nešto korisno i pomoći drugima, a kad pomažete drugima to Bog plaća :zub:. Uz to, tko pobijedi je SEO majstor i svi mu se klanjamo :klanjamse, onda?

Copyright © 2020 WM Forum - AboutContact - Sponsored by: Mydataknox & Webmaster.Ninja