SEO Nedoumice

Sta je CPA network?
Kako radi social bookmarking? nadjem sajt npr. digg kliknem na “subtim link” da li tako svi rade i gde taj
link zavrsava?
Kada postavljam artikle na neke sajtove… da li mozete da mi date konkretne primere takvih sajtova?
Da li postoje sajtovi gde se stavljaju samo artikle o zdravlju npr. ili?

Hvala!

CPA (Cost Per Action) je način reklamiranja gdje je onaj koji prikazuje reklamu plaćen ako posjetitelj napravi akciju koju oglašivač očakuje (bilo da se radi o registraciji, downloadu, ispunjavanju ankete, itd…).
Postoje tisuće tzv. article direktorija gdje možeš slati svoje materijale, dobar dio njih je specijaliziran za određene teme.

[quote=“Riba”]CPA (Cost Per Action) je način reklamiranja gdje je onaj koji prikazuje reklamu plaćen ako posjetitelj napravi akciju koju oglašivač očakuje (bilo da se radi o registraciji, downloadu, ispunjavanju ankete, itd…).
Postoje tisuće tzv. article direktorija gdje možeš slati svoje materijale, dobar dio njih je specijaliziran za određene teme.[/quote]

Hvala na odgovorima!
Da li ja kada nabavljam backlinkove trebam da stavljam url indexa tj. home page sajta ili je svejedno?
Koje sajtove biste mi preporucili da bih proverio u kom procentu je neka artikla originalna?

Nije nužno linkati na site root, u stvari većina linova bi trebala ići na neku od stranica (tzv. deep linking). Tako barem kaže teorija.
Unikatnost nekog sadržaja možeš provjeriti pomoću
http://www.copyscape.com/

Copyright © 2020 WM Forum - AboutContact - Sponsored by: Mydataknox & Webmaster.Ninja