SEO optimizacija webshopova

Pozdrav,

Nudim freelance usluge ecommerce SEO optimizacije.
NAPOMENA: Trenutno imam prostora da prihvatim samo jedan webshop za RS tržište.
Imam iskustva sa svim webshop platformama - Woocommerce , Opencart , Magento , custom made platforme i slično.
Radio za online šopove koji prodaju alate , belu tehniku, igračke , kamp opremu, mobilne telefone.

Usluga uključuje:

• Kompletan SEO audti ključnih stranica sa izveštajem o potrebnim tehničkim izmenama (ukoliko ih ima) - audit obuhvata i “checkout” proces tj funkcionalnost webshopa

• Pronalaženje potencijalnih ključnih reči i optimizacija stranice sa proizvodom ili kategorije (zavisno od prioriteta) za datu ključnu reč

• Dorada teksta i kompletnog sadržaja na stranici za odredjenu grupu ključnih reči

• Pisanje guest postova i tekstova za blog sekciju webshopa - stručne , informativne teme kao i prodajne teme za proizvode - u cilju povećanja posete i “organic reacha” stranice za potencijalnu ključnu reč

• Instrukcije za administratore webshopa za buduće ulistavanje proizvoda u cilju boljeg organic reacha

Pored navedenih usluga radim i jednokratne usluge:

• Tehnički i content SEO audit svih vrsti sajtova - b2c, b2b , prezentacije firme , blogovi, online magazini i slično
  • Konsultacije i izrada marketing i media plana - SEM i SMM instrukcije - ovu uslugu radim po kategoriji proizvoda i tako se i naplaćuje.

Za dodatna pitanja me kontaktirajte na - boredinjungle@gmail.com

Zoran

Copyright © 2020 WM Forum - AboutContact - Sponsored by: Mydataknox & Profit Monkey