SEO Paket - Backlinkovi

Vec duze vrijeme razmisljam da ponudim neki SEO paket ovdje na forumu. Pa eto ako netko treba backlinkove ovo bi mogla biti dobra usluga za vas.

50$ SEO Paket za prvih 10 narudzbi

• guest post na mom steem.it accountu
  • random backlinkovi: profile linkovi, komentari, forum linkovi, web 2.0 linkovi
  • bonus: Boost na Social Mrezama
  • ahrefs mjerenje keyworda prije pocetka i nakon 2 mjeseca
  • ahrefs report organic keyworda + backlinkova

Javno cu ovdje iznjet napredak svakog klijenta u vizualnom obliku, naravno keyword ce biti maskan, samo ce se vidjet rezultat, a osoba koja je narucila paket moze potvrdit tocnost reporta.

Pa eto, mozemo poceti:
Da se stvar ubrza:
moj paypal je: dada360@gmail.com Platite
Nakon toga mi na isti email posaljite url i keyword koji zelite da backlinkam.
P.S. SAMO STRANICE NA ENGLESKOM!!!

0 Likes

Snaga Uma - New Age BS?

Jel imaš nekih ranijih iskustava da je nakon ovog što nudiš, tj nakon odrađivanja ovog, neki članak (ili bilo koji url) počeo rangirat bolje, dobio više organske posjete? Ako imaš neki svoj (ili tuđi) članak da si ovo odradio i da je napravljen određen boost nakon ovog bilo bi lijepo vidjeti neki skrinšot.

1 Like

Evo jedan primjer:

Napravljeno od decembra do kraja Januara…
Keyword:

No odmah da kazem da refunda nema i da nista ne garantiram. Backlinkovi ce biti napravljeni, a sad vas site, vas text, vas keyword imaju veliku ulogu kako i koliko ce rangirat.

Mozda bi mogao garantirat da ako vas za keyword nema u top 100 na trazilici da ce nakon ocog biti u top 100.

Garantirati top pozicije za 50$ SEO Paket bi bilo krajnje neozbiljno sa moje strane…

Ovo gore je samo od jedne takve kampanje, znaci nije bilo nakon Januara nikakvog backlinkanja…
Imao sam i lose kampanje sa teskim keywordima gdje rezultati nisu nesto:

Neuspjela kampanja:

1 Like

Možeš mi poslati za te primjere DA/PA/TF/CF prije i poslije.

0 Likes

Te podatke nemam. Nisam mjerio iskreno. Javim na novim narudzbama pa cu onda mjeriti prije i poslije.

Ovo sam ponudio jer sam u drugom topiku gdje je jedan spamer backlinkao svoj site pomislio da bi ovakva usluga dobro dosla webmajstorima koji nemaju vremena graditi backlinkove…

0 Likes

Kome to ne trebaju backlinkovi?! Trebaju meni i za tih 50$ mi se isplati svaki SEO paket koji sigurno je SPAM free. Nego reci mi, jel može svaka niša engleskom?
Hvala

0 Likes

Da moze svaka nisa, e sad spam free? Sto to znaci, nekome je covjek koji je postao svoj link spamao dok drugi na to gledaju da je dobro uvaljivao, istina malo je pretjerao.

Uglavnom linkovi dolaze sa stranica:
Pitanja/odgovori
razno razni profil linkovi
linkovi sa poznatih stranica
linkovi sa video stranica
audio stranica
file upload stranica
web 2.0 tipa bravesite, livejournal i tako

Uglavnom dosta mjesani linkovi

0 Likes