SEO znalci, pitanje o naizgled identičnim domenama

Dakle pitanje:

  1. Dvije domene sa identičnim TITLE stranica, i opisima, te sadržajem unutar bodya.
    gledam ih sada u googlu te razulta je osim domene posve identičan. Drugi dizajn samo.
    Jedna ima možda koju stranicu više, ali 99% sadržaja je identično.
    No druga domena.
    Kolka je opasnost da google nešto napravi ovdje?

Hvala

Ja sam prekopirao cijeli site na drugu domenu, samo sto sam neki sadrzaj izbacio sa druge domene, ostalo je sve isto. Za drugu domenu kupio sam par dobrih linkova i dobro sam ih platio. Domena je fino skocila do sljedeceg updatea i sad mi je zavrsila na drugoj stranici i nemogu je vise dobiti na prvu. Dok domena s koje sam kopirao sadrzaj, ostala je ista.

Znači biti će problema ne?
TNX admin. Ima smisla :slight_smile:

Probaj :slight_smile:
Kod mene se pokazalo losim. Mozda da stavis barem druge titlove moglo bi biti bolje… ne znam

Pitam jer jedna pametna firma/lik koji se neki dan doslovni “isra*” na mene, radi starom klijentu gluposti.
Ne vjerujem koliko zapravo ima takvih likova još, mislio sam da su nestali sa lica zemlje.

Iskreno dalo bi se snimiti serija, film, strip sa svim događajima koje ljudi imaju u ovoj branši. Vjerujem da bi bio hit:)

Meni su prekopirali cijelu index stranicu i postavili je na neku znj domenu i na server u rusiji. I placali google adwords. Nisam shvatio poantu toga. Rusi nisu nista reagirali ni na engleskom ni na ruskom. Posto se radi o mojoj firmi, prijavio sam policiji. Nakon 3 dana nestala im stranica, pise da je suspendirana. Sad dali je nesto policija napravila ili su je rusi skinuli…nemam pojma.