Serevr Side Javascript tutorijali ili knjiga

Pozdrav, da li ima netko neke dobre linkove na tutorijale za server side javascript ili neku dobru knjigu za preporučiti. Poglavito me zanima Jaxer koji mi se jako dopao, a može i za neki drugi.

Osim jaxera pogledaj jos i narwhal, a preporuka bi bila node.js.
Samo “problem” s node.js je sta ne radi na windowsima, al to se da rijesiti preko cygwin-a.
Velika prednost node.js je u tome sta je event based, a ne thread based kao jaxer.
Jaxer koliko se sjecam (ili mi se cini) ima bolju podrsku za rad sa bazama

evo ja sam našao neki tutorijal za javascript nadam se da če ti pomoć

http://www.w3schools.com/js/default.asp

Hvala na trudu ali promašio si “ceo fudbal”

[quote=“antelaca”]Osim jaxera pogledaj jos i narwhal, a preporuka bi bila node.js.
Samo “problem” s node.js je sta ne radi na windowsima, al to se da rijesiti preko cygwin-a.
Velika prednost node.js je u tome sta je event based, a ne thread based kao jaxer.
Jaxer koliko se sjecam (ili mi se cini) ima bolju podrsku za rad sa bazama[/quote]

Jaxer definitivno ima najjaču podršku za db, a node.js i ostali navedeni mi nekako nisu “sjeli” kao jaxer.

U svakom slučaju hvala.

je upravu si nisam gledao naziv teme evo ovdije možeš on-line kupit knjigu (ako je želiš kupit) ali moraš imat i njihov program da bih je čitao

Copyright © 2020 WM Forum - AboutContact - Sponsored by: Mydataknox & Webmaster.Ninja