Server-hr hosting -iskustva

Da li NETKO ima iskustva sa server-hr hostijom? Kakva im je podrška?

Svaka informacija je dobrodošla negativna ili pozitivna iskustva

Da ne spamaju kao djeca na facebooku možda bi i uzeo u njih hosting, ali ovako bože sačuvaj.

Odlična je podrška, ok su serveri, imao sam VPS kod njih i nemam žalbe…

pozdrav! imam problem sa navedenim serverom , ne mogu nigdje naći u kontrol panelu ulaz u svoj hosting a preko linka za direktan ulaz kaže neispravna lozinka ili veza sa poslužiteljem ne reagira???

Ja sam imao kod njih web hosting i game servere par puta, no nisam baš jako zadovoljan.
Neznam jeli to samo mene snašla takva situacija ili se dešava općenito.

Podrška odgovara nakon 48 sati (ponekad, ali rijetko kad prije), na broj mobitela kad zovete koji je naveden na dnu stranice kaže da je mobilni uređaj isključen ili tako nešto neznam, zatim na aktivaciju usluge čekam i do 24 sata…
Dalje neću ni da govorim.

Što se tiče kvalitete, hah, dobri su ali ovo je gadno.

Ajd pomazi ako znas. Instaliran mi WordPress baze podataka na MySQL PHP nomalno ,priprema odradjena kompletno Ali nema sucelja za ulaz u WordPress tako da nemogu nista raditi.
Gdje se ulazi WordPress teme I text editor.

Pozdrav, žao mi je što si bio nezadovoljan pruženom uslugom. Prosječan odgovor na naše tickete iznosi 20 minuta. Svim klijentima također nudim 7 dnevno jamstvo povrata novca u slučaju nezadovoljstva.

Upišeš tvojadomena.com/wp-admin (tvojadomena.com zamijeniš s nazivom svoje domene)

Nisam nezadovoljan samo sam zbunjen jer je dosta komplicirano pogotovo meni jer sam pocetnik,samo sam trazio malu pomoc ili tutorijal kroz kontrol panel to je sve.

Pozdrav preporucujem ti onda da pogledaš ova dva tutoriala na hrvatskom jeziku: http://vimeo.com/21869847 i http://vimeo.com/21986037

1 Like

Hosting vam je katastrofa blago receno… Hvala sad i vise nikada!!!

Pozdrav, ako smijem pitat koju si uslugu imao zakupljenu kod nas?

Ako dobro pamtim još uvijek imam na godinu dana!
POWER hosting.
Samo sam trazio tutorijal ili tako nesto da se lakse krećem kroz sučelje jer mi je totalno nejasno i pre komplicirano .

Očito si pogriješio hosting tvrtku, jer mi Power hosting u ponudi nikad nismo imali.

Ako hosting90.hr nije vaš onda nemate. Power hosting
Gdje upisujem domenu I wordpres?
Hvala.!

Pomjesao si dvije firme, grada etc. … zali se firmi ;

SUSTAVI ZA MREŽNO UDOMLJAVANJE 90 d.o.o.
Varaždinska 39, 23000, Zadar
tel: (023) 777-326
web: www.hosting90.hr