Server is too busy

Evo jedne za woot-a:
Radiš k’o server WM-a.

evo jedne za woot-a:

Imam posla k’o server WM-a.

[quote=“trnac”]evo jedne za woot-a:

Imam posla k’o server WM-a.[/quote]

Dobra, dobra :smiley:

Oko ovog se ništa nije napravilo, danas mi je opet server bio bussy -.-

Ovo je sad izluđujuće, kad trebaš čovjeku poslat važan mail, nemožeš…

Jbt daj sredite taj server…

I meni je danas oko 12:30 sati server bio buys, a imao sam 3 privatne poruke… :S

Evo sredjeno, isprika na cekanju.

To znači da više neće biti ovakvih problema?
thx

postoji mod za vbulletin koji provjerava kad je server CP previsok zabrani gostima pristup a članovi mogu normalno pristupati

Danas je too busy vrlo učestalo. Pozivam odgovornr da provjere.

baš vam se moram povedati. Server vam spremi IP i kad kad za vaš IP nema novih postova onda izbaci “Server is too busy”.

:hogar::hogar::hogar::hogar::hogar::hogar::hogar:

čudno ja nemam nikakvih problema, no bar je hosting danas jednostavno promjeniti, ili dodati rama i malo bolji proc :))

ja imam isto stalnih problema sa nedostupnoscu na forumu evo jucer dva puta nisam mogao i to debelo … vremenski

[quote=“gorrc”]baš vam se moram povedati. Server vam spremi IP i kad kad za vaš IP nema novih postova onda izbaci “Server is too busy”.

:hogar::hogar::hogar::hogar::hogar::hogar::hogar:[/quote]Ne. server is busy izbaci samo kad je stvarno zauzet, a kad nema novih postova kaže da nema novih postova. To su različite stvari.

[quote=""] Originally Posted by gorrc View Post
baš vam se moram povedati. Server vam spremi IP i kad kad za vaš IP nema novih postova onda izbaci “Server is too busy”[/quote]

po tvojoj logici ja bi trebao spamati da mam pritup forumu … :spam::spam::spam::spam:

Samo bih napomenuo da danas nemam dotičnih poruka.

Ne copraj :zub:

Evo maloprije meni izbacio tu poruku, reko pa nije valjda da sam sam sebe scopro… :zub: Čudo brzo se maknuo…

Hmm evo jedna stvar kod koje sada imam sreće … samo mi je jednom izbacilo tu poruku u zadnjih par dana i samo sam refresha forum i bilo je ok :slight_smile:

i meni isto kad si ti napisao posta i vracam se ja a imam sto i vidjeti :vatr: brane teritoriji:cp:

Meni je od onog zadnjeg updatea možda jednom bila ta poruka, a u ovo vrijeme što vi izvještavate nikada…

Ja ne znam što bi mogao biti uzrok tome, vjerojatno neke vB-ove interne varijable i brojači, jer inače bi se valjda vidjelo i na serveru da se guti.