Servis za cuvanje video snimaka

Da li postoji CDN servis gde mogu da hostujem snimke besplatno do odredjenog limita, naprimer 10 GB? Vidim da dosta sajtova radi tako, naprimer funnycatvideos hostuje snimke na funnycat.cdn sajtu. Nadam se da je jasno :slight_smile:

netu, vidoza, doodstream … ali iskaču reklame :frowning:

A bez tih nepodnosljivih reklama? Cim vidim netu i slicne bezim sa sajta :slight_smile:

možeš na google drive (15gb prostora) uploadovat video snimke i puštat ih na sajtu preko wp flow pleyera (besplatan plugin, ima opcije reklama itd), a možda i direkt embed sa google drive. ja isprobao i radi sa 4 videa koja isprobah. kažu po netu da radi sa videima do 100mb, a neđe pročitah do 200mb. ja sam testirao najveći video od oko 150mb i radi ok. mora čini mi se format bit mp4. ovo sam isprobavao prije nekih god dana i tad čitao o tome i tvrde ljudi da nije stabilno rješenje. šta to znači pojma nemam, uglavnom ovo sam samo testirao na par dana i nemam više iskustva sa tim od ovog što ispisah. dal gugl reaguje ako se troši puno resursa, ako masa gleda to itd ne znam.

1 Like