Servis za razmjenu prometa

Posto ima sajtova vani za razmjenu prometa na fb-u, tj lajkova i tome slicno, evo i ja napravio istu stvar samo za balkance. Doduse u beta verziji se sad nalazi jer nemam pojma kako ce se ponasati kad ce biti više ljudi gore, pretpostavljam ne dobro :uaa:. Pa eto tko ima volje može malo isprobati uglavom sajt je u globalu kopija slicnih servisa vani, a posto se mnogi zale da dobivaju lajkove koji nista ne znace posto su stranci, eto prilike da malo to centraliziramo

LINK

Podrzavam projekt ali domena ne odgovara nikako :stuck_out_tongue:

Samo naprijed!

nemam para za domenu nazalost… budem promijenio kad bude kinte :slight_smile:

I ja podrzavam projekat, sve je vise ovakvih servisa na inostranom webu, treba i kod nas, samo ga moras sto vise reklamirati :slight_smile:

Ako ga podrzavate nabacite covjeku neki link :slight_smile:

Tako je, malo razglasite web po fejsu :stuck_out_tongue:
Ako kome treba moze mi poslat PM pa dobi kupon :slight_smile:

super je stvar zamisljena, nadam se da ces uspijeti u ovom. Nadam se da cu uspjeti ti pomoci na neki nacin :slight_smile:

Hvala! Cim nas je vise tim bolje, vise korisnika, vise stranica = vise kredita :slight_smile:

Nepravilno: povečanju, omogučavamo, sljedečim
Pravilno: povećanju, omogućavamo, sljedećim

Zanimljiv sajt :slight_smile:

E to sam cekao hahahah, jer č i ć ije i je me cijeli zivot muci… hvala!

Btw… skuzio sam da dodajte stranice al nijednoj stranici ne dodajete broj kredita koji ce se trositi… i onda vam se ta stranica nece pojaviti… pripazite na to. Jer je napravljeno kad prijavite stranicu onda se mora jos dodatno staviti koliko ce se kredita utrositi na nju… ako se nista ne stavi ona je neaktivna i nema je… izgleda da moram napraviti video prezentaciju i na youtube to frknut…

dobra ideja ja sam se prikljucio i vec imam dosta kredita :wink:

Hvala! Sad treba samo pricekat da se narod skupi i to bi moralo biti MEGA :smiley:

Ako se već mogu kupit krediti zašto se nebi mogli prodavati?

Ne kuzim pitanje? Ti bi prodavao kredite za moju stranicu?

A valjda…:smije:

Neznam jesi vidio ovu stranicu
http://vagex.com
znači možeš kupit i možeš prodat kredite.

Još nešto dodam stranicu na Razmjena prometa i odem autosurf pojavi mi se moja stranica

Sajt te i tako i onako u beta verziji sto sam i naveo, tek sam jucer lansirao i vjerovatno bude se selio na drugu domenu, tako da sad u hodu rjesavam probleme tako da hvala sto si rekao za autosurf :slight_smile: A ne kuzim, kome se prodaju krediti? natrag meni? budem pogledao taj vagex

pozz

Da prodaje se natrag tebi
Kad kupuješ kod vagexa 1000 kredita košta 1$
Oni otkupljuju za 25083 kredita ti daju 1$

podržavam!

Hvala! :slight_smile: Uglavnom ljudi jos jedamput naglasavam POSTAVITE br kredita koji ce se utrositi u kampaniji. To se postavi klikom na izbornik “moje stranice” ->dodaj kredit. U protivnom se vasa stranice opce nece vidjeti