SFI kompanije internet marketing

Sfi kompanija, bavi se internet marketingom, jel se neko susretao s ovim, vec pretpostavljam da je cista glupost i navlakusa?

Ne citao sam i generalno nije navlakusa ali je gubljenje vremena… Shvatio sam da je gubljenje vremena onog momenta kada mi je jedan drugar koji inace radi na SFI jedno 6 meseci na pitanje “Koliko si zaradio ovog meseca?” odgovorio “Pa znaš kako brate trebali bi da mi posalju oko 12$ na paypall ovih dana”… Ja sam stvarno počeo da se smejem na šta je on odgovorio “ali ništa me ne košta”… kad sam mu na papir stavio struju koju je potrošio za tih mesec dana za kompjuterom dok je slao mejlove da se ljudi prključe njegovoj mreži i odgovarao babama i dedama kako da zarade pasian prihod, sve mu je bilo jasno i prestao je da radi na SFI…

GUBLJENJE VREMENA, DEFINITIVNO!

1 Like

Prijavila sam se na jedan takav oglas pre nekog vremena i krenuli su da me maltretiraju sa gomilom meilova, tako da i pre nego što sam počela, ja sam odustala jer mi se baš i ne sviđa ideja da me neko zasipa meilovima. Nisam se udubljivala nešto u to, ali mi definitivno deluje kao gubljenje vremena.