Sigurnost foruma

Koji je forum u sigurnosnom pitanju manje podložan napadima SMF ili phpbb. Ima li koji sigurniji od navedenih?

phpBB mi je bolji, duže sam ga koristio i sve je bilo ok.
Ima dodataka za pbpBB koje to sprijecavaju, a za ostale forume ne znam osim vbulletina koji je naravno :klanjamse

Hvala,

Ima li neko informaciju o ovom problemu.
Stranica mi povremeno prestane raditi i u nijednom browseru se ne vidi. Spojim se ftp-om i ustanovim da mi je u folderu baza datoteka counter.txt promjenjena na 0 kb. Učitam stari counter.txt sa nekom vrijednošću (obično bude 7 kb) i stranica proradi.
Pitanje je.
Što se dešava da mi se poništi broj u counte.txt na 0. Da li mi to netko namjerno napravi i kako?

http://skripte.atspace.us/
probaj koji od ovih countera. Njima se to ne događa.

[quote=“Semo”]Ima li neko informaciju o ovom problemu.
Stranica mi povremeno prestane raditi i u nijednom browseru se ne vidi. Spojim se ftp-om i ustanovim da mi je u folderu baza datoteka counter.txt promjenjena na 0 kb. Učitam stari counter.txt sa nekom vrijednošću (obično bude 7 kb) i stranica proradi.
Pitanje je.
Što se dešava da mi se poništi broj u counte.txt na 0. Da li mi to netko namjerno napravi i kako?[/quote]

Da ne zaboravim reći da se radi o .asp stranicama

tu si u pravu. ali je kako čujen skup. phpbb je besplatan a ančica ga je prevela na hrvatski.

Copyright © 2020 WM Forum - AboutContact - Sponsored by: Mydataknox & Webmaster.Ninja