Šime dao intervju

sime_zd je dao intervju za web-hosting.hr

Nisam znao da imamo toliko uspješnog webmastera na ovom forumu.

Link na članak:
http://www.web-hosting.hr/intervju-mladi-webmaster-koji-zivi-od-interneta/92.html

Svaka čast!

Kad da intervju za dnevnik.hr, onda će to imati nekog značaja.
Šime nije posebniji od većine ostalih korisnika foruma. Ima tu ljudi koji imaju puno kvalitetnije stranice, veće znanje i više zarađuju. Čak sam osobno dobar sa nekim ljudima koji imaju manje od 100 postova, a veliki su stručnjaci i zarađuju veliku sumu novca i to ne samo od adsensa, nego i od raznih drugih stvari vezanih za IM, ali su samozatajni.
A ta tvoja stranica web-hosting.hr je stara manje od 15 dana, tako da za ovu temu možeš dobiti samo veliki
LOL

Bravo Šime ! :slight_smile:

[quote=“joso162”]Kad da intervju za dnevnik.hr, onda će to imati nekog značaja.
Šime nije posebniji od većine ostalih korisnika foruma. Ima tu ljudi koji imaju puno kvalitetnije stranice, veće znanje i više zarađuju. Čak sam osobno dobar sa nekim ljudima koji imaju manje od 100 postova, a veliki su stručnjaci i zarađuju veliku sumu novca i to ne samo od adsensa, nego i od raznih drugih stvari vezanih za IM, ali su samozatajni.
A ta tvoja stranica web-hosting.hr je stara manje od 15 dana, tako da za ovu temu možeš dobiti samo veliki
LOL[/quote]

Od tebe definintivno je posebniji sudeći po tvojim sig sajtovima.

Nema puno ljudi koji su napravili ovo što je Šime napravio. Cak stovise, sumljam da postoji bilo koji drugi one-man-show koji na Hrvatskom jeziku zarađuje ovoliko od AdSensea.

[quote=“joso162”]Kad da intervju za dnevnik.hr, onda će to imati nekog značaja.
LOL[/quote]

Ti imaš nekih problema il te nešto muči ili pak si malo ljubomoran ???

Bravo Šime samo napred !!!

Svaka čast Šime, ali mi jedna stvar nije jasna:
“Za hosting i domene izdvajam oko 50.000 kn godišnje, sada taj dio prepuštam firmi Internet igre.”
Pored ovakovih i sl. usluga:
http://mediatemple.net/webhosting/
, ti izdvajaš 50k kn za hosting, mislim WTF?

Stranice koje mi donose najvecu zaradu su zasticene, odnosno kad gledate whoisdomain nemozete naci nikakve informacije i nisam stavio backlink sa svojih javnih stranica, tako da im je jako tesko uci u trag.
Izmedu ostalog ne govori se ovdje o meni.
Simi moram priznati, da je jedan od malo ljudi koji zive od adsensa od stranica orjentiranih na domace trziste. To je jako tesko i zato mu skidam kapu.
Protiv Sime nemam nista, nego onaj post se odnosio na, citiram:

Kako nisi znao kad je to tvoja stranica. Ispada da si ti slucajno naletio na taj clanak, a zapravo to je tvoja stranica, koja je ujedno nova (stara 10-tak dana) i ima sveukupno manje od 10 postova.

Ocito je da je cijeli taj razgovor namjesten. Ti i sime sye vjerojatno u prijateljskim odnosima.
Jednostavno ne volim da se netko dize u nebo.

[quote=“joso162”]

Kako nisi znao kad je to tvoja stranica. Ispada da si ti slucajno naletio na taj clanak, a zapravo to je tvoja stranica, koja je ujedno nova (stara 10-tak dana) i ima sveukupno manje od 10 postova.[/quote]

Jel iz konteksta nije ocito da nije znao dok ga nije intervjuirao? :S

[quote=“CreatifCode”]Svaka čast Šime, ali mi jedna stvar nije jasna:
“Za hosting i domene izdvajam oko 50.000 kn godišnje, sada taj dio prepuštam firmi Internet igre.”
Pored ovakovih i sl. usluga:
http://mediatemple.net/webhosting/
, ti izdvajaš 50k kn za hosting, mislim WTF?[/quote]

Imam oko 20 hosting paketa, jedan vps i još nekih dogovora sa prohostingom, oko 150 domena tako da ta cifra nije preuveličana.

Nebih pričao o nekom upjehu i zaradi. Imam dovoljno da plačam račune i uložim nešto u sajtove, čini mi se preuveličano malo al dobro.

Hvala Hrvoje na ljepim rječima i teme ni forumu. Nadam se da se neće voditi bespotrebne rasprave, nemam namjeru odgovarat postove, ako nešto treba neko može me kontaktirati na razne načine.

[quote=“sime_zd”]Imam oko 20 hosting paketa, jedan vps i još nekih dogovora sa prohostingom, oko 150 domena tako da ta cifra nije preuveličana.
[/quote]

Krivo si me razumio, nisam rekao da preuveličavaš, pitao sam zar ti nebi bilo isplativije uzeti jedan VPS ili dedicated server i sve to preseliti na taj server nego imati 20 hosting paketa. Trebao bi malo razmisliti o racionalizaciji poslovanja! Jer prelaskom na jedan dedicated ili vps server gosišnje bi mogao uštediti barem pola od iznosa kojeg plačaš sada.

Inače još jednom svaka čast.

U pravu si, tako sam krenuo i tako je ostalo. Sad ćemo s igre.hr to sve sredit.

Stari su rekli da se sva jaja ne trpaju u istu košaru. :slight_smile:

Bravo sime! Cestitke.

Svaka cast, ostavio sam komentar tamo :wink:

Svaka čast Šime :slight_smile:

Ovo će svakako motivisati ljude ovde da još više rade :slight_smile:

svaka cast šime, super je procitati negdje o iskustvima drugih webmastera, dizajnera ili programera.

Šime kapa dole ! Svaka čast i puno puno uspjeha za sve ostale projekte!!

Dobar je intervju, što više ovakvih priča iz IT-a to bolje. Ali imam i par zamjerki :slight_smile:
(ljepše je slušati pohvale, ali je korisnije slušati primjedbe ako imaju smisla)

Zašto nema Šimine fotografije i/ili Šiminog broja godina u tekstu. Kad se već navodi kako je to mladi webmaster zašto se ne napiše ima li 15 ili 30 godina.

Osobno mislim da bi bilo zgodno i navest kako Šime nije iz Zagreba nego iz jednog malog mjesta (ako sam dobro upućen), što je dobar primjer kako se može zarađivati na webu i sa sporednih lokacija
.
Moram reć i da je meni onaj komentar “Nisam znao da imamo toliko uspješnog webmastera na ovom forumu.” nije baš smislen s obzirom da pišeš kao da si upravo pročitao i iznenadio se, a stranica je tvoja i to ljudi na forumu znaju, ali dobro, tko radi taj i griješi :slight_smile:

Copyright © 2020 WM Forum - AboutContact - Sponsored by: Mydataknox & Webmaster.Ninja