Single domain hosting

Ovako, trazim hosting za jednu domenu, ne vise njih. Trazio sam na google ali se nadje svega, kada gledas od kada postoje, reviewse na raznim forumima, jednostavno ne mogu naci zadovoljavajuci.

Pitam vas, da li neko koristi ili zna za ovako nesto, ali da je jeftino, jer, dati vise od $12/godisnje mi ne ide u korist jer mi ne treba unlimited, nekih 100MB web spacea i 1GB bandwitha.

Molim vas, bez - sta bi ti jeftinije, jer koristim vec 3 godine hosting od $18 gdje je web space 350MB, bandwith 10GB, 5 addon domains. Nazalost, ne nude ovo sto ja trazim, a ne daju mi se iste pare za nesto sto necu ni blizu iskoristiti. Isto tako, lahko bi ja da trazim jedan ovakav, ali meni treba najmanje 10 paketa :).

Hvala.

Best Windows Hosting - Free BlogEngine.net hosting
Linux web hosting | Totohost web hosting

Da li si koristio ovaj strani? Ako da, moze ocjena?

Nisam koristio, ali mislim da ne može biti loš.

Trazim provjeren, inace sam naisao i na ova dva:
AngryHosting - Affordable Domain Hosting
Unlimited Web Space | Unlimited Bandwidth | Web Hosting | Reseller Hosting | Panel force Control Panel | Panelforce - ovo unlimited je suplja, uopste to ne nude :smiley:

Dugo su u biznisu, a sada testiram kakav im je customer service :).

Hosting, VPS, Domains, Shared Hosting, VDS, Virtual Private Servers, Dedicated Servers, Virtual Dedicated Servers
Ne bi trebali biti loši jer navodno koriste Hetznerove servere, jeftino u svakom slučaju.
Plus, još uvijek traje akcija 50% popusta na navedene cijene:

[quote=""]Discount cupon code: 50off
Is valid for a VPS Servers and Shared Hosting plans only.[/quote]

Nisam fanatik novajlija kada je u pitanju hosting:
Updated Date: 09-jan-2012
Creation Date: 22-feb-2011
Expiration Date: 22-feb-2013

Mislim da nijedna firma koja je malo vise profitabilna nece da spusta cijene tako niske kao sto je 12$ godisnje. Jednostavno je to sitno i mozes jedino naci kod ovih sto su tek poceli raditi ili neki neozbiljan i nestabilan hosting koji radi niz godina ali prodaje takve pakete, sto ujedno znaci vise korisnika, razni korisnici ga koriste itd… Odnosno tu se ne gleda stabilnost nego samo zarada…

Takodjer pogledaj teme kao sto je popusti na hostgatoru, godaddy-u itd… ne bi ljudi dzabe to stavljali da valjaju ovi neki jeftini koji kostaju godisnje toliko koliko bi recimo hostgator dao popusta na prvi mjesec dana…

Ne bih se slozio. Zasto bi neko kupio za istu cijenu kod nepoznatog, kada ima provjereni hostgator npr. Dakle, da bi pridobio trziste od velikana, mora spustiti cijenu i zadovoljiti se manjim profitom. U prvom postu sam rekao da koristim 3 godine hosting sa kojim sam zadovoljan, 5 addon domena, 10gb bandwitha/mjesecno za $18/godisnje. Pronasao sam gore navedena dva sajta, jos samo trebam da vidim reviewse.

Ako je tako dobar trenutni hosting onda ga podjeli sa ostalima neka ljudi znaju :slight_smile:

Necu :D. Ne, znaju nekada padati, za moje mini sajtove nije problem, ali nekima se ne bi svidjelo :D. Meni je bitno samo imati hosting kod nekog ko nije prevarant, i da je odlican customer service, znaci 24/7 kao sto su oni.

ako ti Sportske novisti stranica nalazi na tom hostingu onda ne ucitava slike :smiley:

Slike sam ja sve pobrisao, puno su mi prostora zauzimale :).

:smiley: Dubioza kolektiv, Kokuz OFFICIAL HQ (lyrics) - YouTube

Hahaha, dobro je, necemo sada spamati :).

Copyright © 2020 WM Forum - AboutContact - Sponsored by: Mydataknox & Webmaster.Ninja