Sitemaps - pitanje

Bok,

koliko često treba mjenjati sitemaps file ? pa na google webmasters tools ga ponovo uploadati ?

hvala !

ako ti treba za wordpress -

samo jednom prijaviš sitemap na webmaster tools, poslije se automatski mijenja svaki puta kada napišeš neki post ili nešto promijeniš.

Ovisi o tome kolika ti je dinamika izmjena na stranici. Idealno bi bilo nakon svake promjene, ali jednom dnevno je dovoljno.
Sitemap kako Homer kaže prijavljuješ samo jednom.

[quote=“Homer”]ako ti treba za wordpress -

samo jednom prijaviš sitemap na webmaster tools, poslije se automatski mijenja svaki puta kada napišeš neki post ili nešto promijeniš.[/quote]

[quote=“Riba”]Ovisi o tome kolika ti je dinamika izmjena na stranici. Idealno bi bilo nakon svake promjene, ali jednom dnevno je dovoljno.
Sitemap kako Homer kaže prijavljuješ samo jednom.[/quote]

hvala na odgovorima. razumijem sada. s obzirom da koristim wordpress onda ću instalirati taj plugin pa
neka on update sitemaps.

tnx !!!

[quote=“Homer”]ako ti treba za wordpress -

samo jednom prijaviš sitemap na webmaster tools, poslije se automatski mijenja svaki puta kada napišeš neki post ili nešto promijeniš.[/quote]

Daj reci mi zasto ja trebam svaki put kliknit da bi mi updejtalo sitemap ? A pise da ce automatski

a kako da ja to znam? meni radi.

Copyright © 2020 WM Forum - AboutContact - Sponsored by: Mydataknox & Webmaster.Ninja