Skrill/PayPal otvaranje računa i veritifikacija

Pozdrav svima,

Zanima me da li moram verificirati skrill acc. ukoliko to ne želim a želim koristiti za online kupnju.

Dakle zanima me da li mogu ta dva servisa koristiti za online kupnju i slanje/primanje novca ukoliko ne verificiram korisnicke racune

Novi sam u svemu ovome pa neznam a hocu i ja to napraviti pa da i ja imam misa mu :wink: Nije bitan razlog zbog cega nezelim verificirati i samo bi koristio za online kupnju i primanje/slanje novca na druge acc.

Ne možeš bez verifikacije nit primat, a ni slat novce

1 Like

Da se nadovežem na temu…
Dali netko zna što treba napraviti na PayPalu da se može primit lova?

…šaljem kolegi lovu, a on nema nešto podešeno da primi lovu :frowning:
Šta treba podesit? Ako netko ima iskustva bio bi mu zahvalan da podjeli…

Znaci nema neke alternative. Steta

Verovatno saljes nekome u Srbiji koji jos nema podesen payout to jest withdraw

Mislim da skrill mozes da koristis bez problema bez verifikacije, skrill verifikacije ti samo podizu limite sa kojim mozes da raspolazes (tako je bilo 100% se secam pre 3-4 godine u vreme moneybookers-a). Mada za ovakva i slicna pitanja najbolje da koristis njihovu zvanicnu podrsku, jer velike firme poput Skrill obicno imaju veoma brzu.

Šaljem u BiH…
Dali se u BiH može primati lova na Paypal account?

Mislim da taj koji prima mora biti verifikovan i podesen payout option to jest Visa kartica kao payout u ovom slucaju. Nisam 100% siguran nemoj me drzati za rec.

Zna li ko od vas jel se može za “withdraw” podesiti bankovni račun iz BiH?

Meni formular na Skrillu ne da da unesem IBAN ispravan, probao sam sve kombinacije.

Da li je BiH na nekoj Skrill “crnoj listi”, nešto kao slični problemi s PayPalom?