Skrill uplata za gotovinu

Ako tko hoce zaradit 100 kn . Trebam nekoga kome bi prebacio na skrill racun 2000 kn i da on meni da na ruke novce. Novac prebacujem kad se vidimo. Dakle bilo bi pozeljno da je netko iz zagreba ili okolica. Vidimo se , popijemo kavu. Prebacim mu 2000 kn . On meni da 1900 na ruke i to je to

Ako ti umjesto keša odgovara paypal javi se :slight_smile:

Hvala na ponudi. Al potreban mi je keš

Da malo povisim. 200 kn dajem za uslugu

Dajte ljudi netko ,hitno je. Placam za uslugu dobro

Jos jednom da ponovim. Sad trenutno vec imam 3000 kn na skrillu. To online necu rjesavat. Kao sto sam rekao . Nademo se ,taj netko dode sa gotovinom.ja mu pred njim posaljem na skrill novce. Neka si i provjeri jel su novci stigli na skrill. I neka me isplati . 300 kn dobija za uslugu. Taj netko mora biti iz Zagreba ili okolice. Laka zarada a meni je hitno.molio bi se da se ne javljaju oni koji zele nesto online jer nemam bas povjerenja tu u nikog samo oci u oci.

Nemaš skrill mastercard?

1 Like

Nemam. Imao sam na starom racunu al je istekla prije god dana. Bilo bi dobro da imam…

Moze cak i razmjena skrill-paypal. Samo sto prije ljudi. I samo da naglasim. Prvi saljem jedino ako se nademo na kavi. Povjerenja nemam u nikoga…

Mogu pitati frenda. Prebaciš mu na skrill i on ti digne sa bankomata isti čas pa odete na kavu. Ili pivu po ovim vrućinama :grin:
Samo treba provjeriti dnevni limit dizanja i kolika je provizija za dizanje

1,80 EUR provizija za dizanje, ako dižeš novce u Hrvatskoj dobit ćeš tečaj cca 7 kn za 1 EUR. Dnevni limit podizanja novca je 250 EUR.

Dnevni limit moze da se poveca, imas opciju na acc-u da zatrazis povecanje,
Meni je trenutan oko 1500e

Nije točno. Jedno je koliko dnevno možeš potrošiti koristeći Skrill karticu za razne transakcije (POS uređaji, internetske transakcije i slično) a drugo je koliko gotovine možeš podići na bankomatu. Znam o čemu pišem. Pročitaj Skrill ToS.

Koliko sam ja upoznata limite se može i u potpunosti maknuti što pokazuje screen s frendovom accounta:

Space,ako hoćeš nađeš se s čovjekom na kavi,odete do bankomata,prebaciš lovu na njegov skrill i digneš je na bankomatu

Skrill je rijesen odavno. Sad trebam nekoga da primi na payza a uplati na skrill. Imali tko?

Copyright © 2020 WM Forum - AboutContact - Sponsored by: Mydataknox & Profit Monkey