Skripta za dodavanje postera?

Zdravo,

jel ima neko skriptu ili plugin kao na vukajliji.com ili na nekim sajtovima gdje clanovi mogu sami da dodaju postere ?

Hvala

nemam.

inače, ne bih da budem onaj koji uvek s*re po tuđim idejama, možda ti imaš neku genijalnu ideju… ali dobronamerno ti kažem, nemoj da praviš tako nešto…

moj drug je pravio devetgag.com, pa je odustao posle dve nedelje… pa imaš iLOL.rs, pa srbtal… milion takvih gluposti… vukajlija je razbila sa tim posterima i definicijama, demotivacija je uspela delimično da se ubaci u trku, mada su i oni slabi… mislim da je glupo sada da se uguravaš tu, samo ćeš da se mučiš i da odustaneš na kraju…

sad se setih da i trojka.rs ima svoj MIKSER portal… niko im to ne gleda…

Koliko para nudiš?

[quote=“dosadnomi”]Zdravo,
jel ima neko skriptu ili plugin kao na vukajliji.com ili na nekim sajtovima gdje clanovi mogu sami da dodaju postere ?
Hvala[/quote]

Koliko trazis ? :slight_smile:

[quote=“dosadnomi”]Zdravo,

Hvala[/quote]

Za takvo što možeš koristiti besplatni WordPress, bez da ikome išta plaćaš.

Mozes preporuciti takav plugin ili sta vec ?

Mene zanima da li postoji plug in za wordpress i ako ne zna li neko gde nabaviti kod i kako ugraditi u temu ?

Za sve kojima treba skripta:

[quote=“APazinjan”]Za sve kojima treba skripta:

[/quote]

Da, samo meni ne treba to :eek: Sada sam tek procitao sta o cemu se ovde radi otvoricu novu temu, ovo imam :banana:

Prodajem php skriptu za motivacione postere.
Izgled i funkcionalnosti kao vukajlija i demotivacija.
Za dodatne informacije & demo kontakt na email skripta123@gmail.com
Potpuno izradjena skripta.Jedina na internetu.
Cena 30 €

Copyright © 2020 WM Forum - AboutContact - Sponsored by: Mydataknox & Webmaster.Ninja