Skripta za joomlu

Pozdrav,
radim na jednom sajtu
http://iphone-dl.com
i trebala bi mi neka skripta koja bi informacije o aplikacijama uzimala sa itunes stranica i ispisala na mojoj starnici pod informacijama…
da li je to izvedivo?

Pa sve je izvedivo ali za procjenu težine trebamo malo više informacija :slight_smile:

Što točno radi, što preuzima,…

Trebala bi uzimati onaj info ispod aplikacija na itunes stranicama, te ga prikazivati na mojim.

npr.

na ovoj stranici trebala bi preuzimati onaj tekst ispod description, te eventualno slike ako je to moguće…

Pozdrav,

Evo ti jednostavan PHP kod u koji samo upišeš URL proizvoda (ja sam upisao oni koji si mi ti dao poviše) te ti on uzme cijeli opis proizvoda.

super,
i sad bi ja to trebao nekaku integrirati u jedan od download managera, a to mi baš i nejde…
pozz

Pa u koji download manager? Napiši svaki detalj ovdje
Ukoliko ja nemogu pomoć ima dosta kolega dosa iskusnijih i boljih od mene koji ti mogu pomoć u riješavanju problema :slight_smile:

[quote=“IvanPeso”]Pa u koji download manager? Napiši svaki detalj ovdje
Ukoliko ja nemogu pomoć ima dosta kolega dosa iskusnijih i boljih od mene koji ti mogu pomoć u riješavanju problema :)[/quote]

Koristim joomla i hocu napraviti download zonu aplikacija sa itunes appstora. Sad bi trabalo onaj kod integrirati u jednu od komponenti koja radi u joomli. Znaci ja uploadam neku aplikaciju, uz nju stavim url sa appstora i i to je to.

Da znam to. ALi u koju komponentu

Komponenta bi bila Phoca Download. Da li je moguće to srediti?
pozz

Sigurno se može odraditi ali za sada nemam vremena za to

A kad bi najbrže to mogao napraviti? ima možda neko drugi da zna nešto slično odraditi?

Neznam moraš se raspitivat :). Ja sam komercijalni web developer tako da komercijalne poslove stavljam na prvo mjesto :slight_smile:

Copyright © 2020 WM Forum - AboutContact - Sponsored by: Mydataknox & Webmaster.Ninja