Skripta za news portal

dali netko moze da mi preporuci neku dobru skriptu za news portal
wp i yomla prevazideni ili soso news itd

zbilja dobro kodirana skripta

hvala unaprijed

Što ti znači “prevazideni”?

Moja preporuka ti je Joomla CMS jer ima dobru ponudu predložaka i super dodatke koji će ti trebati za informativni portal.

I da ti dam jedan savjet. Ako misliš pokretat neki informativni portal na koji ćeš samo prekopiravati vijesti sa drugih portala bolje da odmah odustaneš jer ćeš bezveze izgubiti i vrijeme i novac.

hvala za komentar
koje vrste informativni portal bi bio najbolji

Žutilo :slight_smile:

[quote=“ero”]hvala za komentar
koje vrste informativni portal bi bio najbolji[/quote]

Nikakav! Nemaš ti te novce ni znanje da bi konkurirao ovima koji su odavno tu.

Tako da ti ja preporučujem da napraviš sajt za svoj grad (ako je to mali gradić) ili selo.

odi na gavick.com imaju odlicne teme, a ima jedna bas predobra za portal… teme su za joomlu, koju god verziju želiš(1.5, 1.7, 2.5)

Da bolje ti je napraviti stranicu za svoje selo ili gradic negi informativni iskopirani portal jer sigurno neces novinare placati a ovako u selu si glavni!!!
Razmisli malo govorim ti jer sam sam izgubio godina na informativne portale bez koristi…

za popica komentar
hvala za komentare ,ja sam ovde msilio na neki dobar customer code
news portali su naj aktuelniji,znam ja za gavik template ali vidim da je kutura daleko od ove gospode gore
moje selo je ko dva zagreba ,netreba taj portal,imam dobre stvari za nekretnine ako nekom treba nek se javi
sto se tice tih tipa portal u php su pravljeni,i dobro kodirani

thanks

@ero

vrlo je teško čitati tvoje postove, pišeš o jednome onda odmah o nečemu drugom.

Copyright © 2020 WM Forum - AboutContact - Sponsored by: Mydataknox & Webmaster.Ninja