Skripta za oglase

Planiram raditi neki sajt na kojem bi clanovi mogli ubacivati oglase! Da li poznajete neke dobre skripte za tu namjenu?

Bolje je sam napisati skriptu kakva ti treba i radi onako kako ti želiš. Ja tako razmišljam otkad sam u informatici a to je okruglo već 30 godina. Ni na poslu nisam htio koristiti IBM alate nego svoje.

Da, to je istina! Ipak ne poznajem PHP i MySQL dovoljno da bih mogao tako nesto napraviti pa mi zato treba gotova skripta!

Sad će me napasti sa svih strana, opet reći da sam arogantan, da sam nadobudan mali klinac, da se volim pravit pametan, itd., ali ako nikad ne probaš nikad nećeš ni naučiti, a ako te ni ne zanima onda ne znam zašto se baviš time.

Vidi imam 14 godina, a web designom se bavim oko godinu dana tako da PHP i MySQL jos nisam savladao!

Nadam se da me shvacas!

Ukoliko neko ima dobru skriptu neka napise ime!

zaj je ovo tesko

Nije tesko, ali zelim cuti vasa iskustva!

U tom slučaju je opravdano. Ni ja nisam neki znalac u navedenom al se trudim. Ipak, nastavi tražiti skriptu. tako je za sad bolje.

[quote=“chida”]Nije tesko, ali zelim cuti vasa iskustva![/quote]kakva iskustva? najbolja je custom made al kad neznaš pito si gotovu skriptu eto ti je, šta sad izvodiš…

Copyright © 2020 WM Forum - AboutContact - Sponsored by: Mydataknox & Webmaster.Ninja