Skripta za web shop voca i povrca

Trebala bi mi neka skripta di bi prodava voce i povrce preko weba. Uz ducan bih stavio i taj web shop kada ljudi naruče da im se na dostavu donese naruceno. Prova sam virtuemart ali mi izgleda previše komplicirano za ovakav tip shopa.

Svaki web shop po svojoj formi i definiciji je gotovo isti. Dakle ako ti je virtuemart prekompliciran onda će ti i svako drugo riješenje biti također prekomplicirano. Ja bih ti dao savjet da za web shop koristiš točno to, web shop riješenje, a ne nekakve add onove za razno razne sustave kojima prvobitna namjena nije izigravati web shop. IMaš ih gomilu magento, open cart, prestashop, osCommerce itd.


evo jedan linksa 8 “najboljih”.

Iako bit ću potpuno iskren ovdje ova tvoja “prekompliciranost” ne odnosi se na kompliciranost rješenja, već, bit ću malo bezobrazan, na tvoje ne znanje o istom. Pa ti je onda svejedno koji ćeš koristiti jer o svakom ćeš morati naučiti barem osnovno, a ja bih ti preporučio Open Cart.

Ljudi nemoj te koristiti krive alate za riješavanje vaših problema, ako trebaš odvrnuti kotač na autu nećeš koristiti kombinirke, ako trebaš blog uzmi WP, ako trebaš dobar CMS koristi Joomlu, ako trebaš web shop koristi Magento, ako trebaš forum koristi vBulletin, proizvodi su navedeni nasumčno nisu jedini koji postoje, a ako trebaš miks svega napravi svoje riješenje, ako ne znaš plati.

Hvala na savjetu. Provat ću magento…

Pa kud baš na Magento? On ti je dosta kompleksan i ukoliko se nisi uspio dogovoriti s Virtuemartom, s Magentom ćeš još teže.

Ako želiš jednostavnost i ne pretjerane zahtjeve vezane uz shop (pri tome mislim na intervencije u kodu vezane za modifikaciju shopa) opali po WP Commerce-u. Sad će me CreatifCode gađat paradajzom:uaa:

[quote=“renato100”]Pa kud baš na Magento? On ti je dosta kompleksan i ukoliko se nisi uspio dogovoriti s Virtuemartom, s Magentom ćeš još teže.

Ako želiš jednostavnost i ne pretjerane zahtjeve vezane uz shop (pri tome mislim na intervencije u kodu vezane za modifikaciju shopa) opali po WP Commerce-u. Sad će me CreatifCode gađat paradajzom:uaa:[/quote]

:uaa: :uaa: :uaa:

[quote=“renato100”]Pa kud baš na Magento? On ti je dosta kompleksan i ukoliko se nisi uspio dogovoriti s Virtuemartom, s Magentom ćeš još teže.

Ako želiš jednostavnost i ne pretjerane zahtjeve vezane uz shop (pri tome mislim na intervencije u kodu vezane za modifikaciju shopa) opali po WP Commerce-u. Sad će me CreatifCode gađat paradajzom:uaa:[/quote]

:uaa: :uaa: :uaa:

Ali slažem se u vezi Magenta, ja nabrojim 4 komada, a on baš, ko prstom u ■■■■■, na najkompliciraniji.

A gledajte, meni treba nešto di mogu dobit odma gotov dizajn i shop (lijenost rada na dizajnu). Tražio sam posebne dizajneve za virutemart ali sve se naplacuje. Treba mi neko rješnje koje će mi odma odrađivat u stupce i kako to treba izgledat. Naša sam za virutemart neki free, ali kad sam počea radit sve je bilo zbrkano.

Nije mi virtuamart kompliciran koliko tražim jedno gotovo jednostavno rješenje

[quote=“Josip Balic”]A gledajte, meni treba nešto di mogu dobit odma gotov dizajn i shop (lijenost rada na dizajnu). Tražio sam posebne dizajneve za virutemart ali sve se naplacuje. Treba mi neko rješnje koje će mi odma odrađivat u stupce i kako to treba izgledat. Naša sam za virutemart neki free, ali kad sam počea radit sve je bilo zbrkano.

Nije mi virtuamart kompliciran koliko tražim jedno gotovo jednostavno rješenje[/quote]

Ako radiš e-shop nadam se da ti nije puno dati 35-40$ dolara za gotovo rješenje. Samo šibaš produkte i eto ti.

[quote=“renato100”]

Ako radiš e-shop nadam se da ti nije puno dati 35-40$ dolara za gotovo rješenje. Samo šibaš produkte i eto ti.[/quote]

ako se radi e-shop onda je bolje koristiti profesionalni alat za to… ne kazem da je themeforestova tema losa, ali ako zelite recimo raditi forum, bolje koristiti vBulletin ili šta već nego Wordpress…
tako za ovo - definitivna preporuka: Prestashop