Skripte ne rade na 000webhost

Većina mojih skripta (koje sam dao i na ovom forumu za preuzimanje) ne rado 000webhostu, a savim uredno rade na carnetovom javnom računalu, shopcentrovim poslužiteljima i free hostu eu5.org. Rade i na drugim hostovima kod ljudi koji koriste moje skripte. U čemu je caka da na 000webhostu ne rade?

Koje skripte si koristio?

hosting 000webhostu je jako ograničen iako je izreklamiran kao jedan od bolji to u praksi nije pokazao.
nijedan cms ne nemozes instalirati i mnogo drugih stvari

ja osobno koristim byethost za manje stranice
a za veće megabyet.net koji nema nikakvih ograničenja imam na njemu jednu stranicu sa online igrama koja troši dosta prometa , do sada je sve radilo ok.

Moje razne brojače posjeta i statistike.

[quote=“kromaser”]hosting 000webhostu je jako ograničen iako je izreklamiran kao jedan od bolji to u praksi nije pokazao.
nijedan cms ne nemozes instalirati i mnogo drugih stvari

ja osobno koristim byethost za manje stranice
a za veće megabyet.net koji nema nikakvih ograničenja imam na njemu jednu stranicu sa online igrama koja troši dosta prometa , do sada je sve radilo ok.[/quote]
Hvala na odgovoru, znači do njih je.

pa uradi phpinfo na 000webhostu pa vidi koja verzija php-a je u pitanju i koji moduli jesu/nisu aktivni i što ti koristiš od toga…

Copyright © 2020 WM Forum - AboutContact - Sponsored by: Mydataknox & Webmaster.Ninja