Slanje cookie-a u drugi frame

Dakle imam ovakvu situaciju.

Imam u bazi podataka login podatke za više svojih site-ova (wordpress site-ovi), curl-om pomoću tih podataka se logiram u wp-admin, i dobijem cookie. E sada jel moguće taj cookie “ubaciti” u nekakav iframe u kojemu bi ucitavao administraciju tog site-a. Znači želim izbjeći da me iznova traži da se logiram u wp-admin koji se otvara u frame-u.

Znači u iframe-u bi trebalo učitati recimo
http://nekisite.com/wp-admin/
i istovremeno mu poslati i cookie (koji imam), da me ne traži da upisujem login podatke.

Radi se o tome da sustav ima login podatke za više stotina site-ova, te je moguće site-ovima upravljati iz te jedinstvene administracije. Sada kao opciju želim dodati i to da mi u frame-u pokaže kompletan wp-admin određenog site-a, iz razloga što postoje neke opcije koje se povremeno koriste, a nisam ih mogao zbog nekakvih ograničenja implementirati u moju administraciju.

Riješenje i ne mora biti u PHP-u, bitno je da se to nekako složi

Vidim nema nikakvih odgovora, moguce da nisam dobro objasnio što želim.

dakle ovako, ovo je cookie koji kad postavim wordpress me bez pitanja ulogira u wp-admin

[HTML]name: wordpress_c03cda0fsadasd8a7a0724
value: admin%7C1330521021%7Ccd484a17asdasdasdasdasd837f6
path: /wp-admin
domain: domena2.com
[/HTML]

e sada ja pokusavam na domena1.com postaviti taj cookie za domena2.php

uglavnom ovo ne pali

Znaci na domena1.com treba postaviti cookie za domena2.com.

Bit svega je da ja na domena1.com imam iframe koji ce ucitati domena2.com/wp-admin bez da me trazi da se logiram.

Copyright © 2020 WM Forum - AboutContact - Sponsored by: Mydataknox & Webmaster.Ninja