Slike.hr - Besplatan upload slika

Odmah na početku da se razumijemo, ja sam samo “programirao” site za jedan portal, ali pošto sam već registriran ovdje, pa ajde…

Napomene:
A) neki su rekli da je preslično windows visti. možda i je slično, ali sve je autorsko djelo dizajnera
B) ove gumbiće (+ dodaj; + dodaj u bookmark) sam ja radio (skuži se :D), isto kao i login formu, to je privremeno, dok dizajner ne sredi kak treba biti.

a) znam da ‘Prednosti registracije’ nema još
b) znam da ‘Zaboravljena lozinka’ nema još
c) sad sam vidio da se neki elementi raspadaju u nekim verzijama linuxa (tj. na browserima). Na windowsima je meni sve OK.

d) Probajte uploadati flash (*.swf). Meni radi i još par njih nema probleme, nekome neće, pa ajde budite dobri. :slight_smile:

I webmasteri, obavezno pripazite na ovo:
http://slike.hr/razmjena-linkova/

Gosarić u ime S****** d.o.o.

Oslijepio sam od blještavog headera. :slight_smile:

Da, dosta je slično visti… vidi se da ste htjeli da stranica bude u 2.0 stilu, ali vam i nije uspjelo… Ovi gumbići za dodat u bookmark i dodati sliku baš se i ne poklapaju sa dizajnom… trebali ste ih dizjanirat kao i gumbić “upload”…

Bilo bi dobro kad bi logo vodio na početnu stranicu… mogli ste neki lijepi background složiti ili nešto što će činit stranicu lijepom i privlačnom, npr: u header je mogla ići nekakva lijepa slika, pošto stranica ima veze sa slikama…

[quote=“jasi”]vidi se da ste htjeli da stranica bude u 2.0 stilu, ali vam i nije uspjelo… Ovi gumbići za dodat u bookmark i dodati sliku baš se i ne poklapaju sa dizajnom… trebali ste ih dizjanirat kao i gumbić “upload”…

Bilo bi dobro kad bi logo vodio na početnu stranicu… mogli ste neki lijepi background složiti ili nešto što će činit stranicu lijepom i privlačnom, npr: u header je mogla ići nekakva lijepa slika, pošto stranica ima veze sa slikama…[/quote]

• da, ali kao što sam rekao, ja sam slagao ove gumbice :D, pa zato i tako ružno.
  • logo na početnu - sredit će se
  • lijapa slika (odmah i susedu odgovor) - tu gdje ima dosta blještavila dolaze banneri. : )

E jako dobra ideja da mogu sam određivat širinu slike točno u pixel, nema više zafrkancije s paintom!

jel treba SP2 za ovo? :slight_smile:

kako da se s neke podstranice vratim na početnu?

http://slike.hr/slika/besp0.jpg

To sam stavio zbog Googla, možda pridonese : D

Imam malu zamjerku ovo
http://slike.hr/besplatan-upload-slika/
pa mogli ste stavit da ovo bude pocetna,

meni se site sviđa. lijepi fini design!

Lijepo samo tako nastavi. Sviđa mi se brzina uploada…

Jako dobro :wink:

Vrlo dobro.
Brojko je odradio kao i uvijek super dizajn, a ti si lijepo isprogramirao sistem Gosaric. GJ.

A ja se moram sad jos vise truditi za svoj sajt, hehe…

sviđa mi se stranica

ne znam za vas druge, al po meni bi bilo dobro da se napravi da kad klikneš na logo slike.hr da otvara naslovnicu… šta ja znam… lakša navigacija :o

Sređen je taj logo, sam je fora da nema cursor:hand u FF kad se pređe preko pokazivačem, to riješim u budućnosti.

A cursor: pointer;?

Sad sam tek primjetio - ovako riješen navigacijski element je nedostupan i neupotrebljiv[html]

[/html]Drugo, kako brandirati stranicu i napraviti buzz ako w00t i ostali IT blogeri* nisu u stanju preuzeti logo. Morat će na ovaj ili onaj način rezati veliku sliku zaglavlja, a to je nepotreban posao.
[size=4]
  • ako budu poželjeli pisati o novom servisu[/size]

Znam ja to sve, ali kaj mogu kad je dizajner riješio tak da se riješi toga čim prije. I gumbi fale (onaj plus za dodavanje formi - treba novi, i još pokraj toga - dodaj u bookmark), nema favicona, i korisničko sučelje bi kao ja trebao raditi (sve vidljivo i nevidljivo), a nemam baš “razvijenu grafiku”.

Kaj možeš? Natjeraj dizajnera da čita Nielsena. :student:

Što je bilo sa slike.hr, vidim da ih više nema? razlozi zatvaranja?

Iskoristio bih priliku i preporucio slike.com :doki:

Copyright © 2020 WM Forum - AboutContact - Sponsored by: Mydataknox & Webmaster.Ninja