Slovenski avtomobilzem portal - objava linkova

CitroenBiltena novine in portal nudimo objave linkova na vaše web stranice. Za razliku od tradicionalnog oglašavanja na portalu, ovaj oblik jeftine i više prikladan za ovim kriznim vremenima.
CitroenBilten je u takvom obliku kao što je sada dostupna za posjetitelje več 10 godina. Pod ključnu riječ koju citroen nas, na primjer u slovenskom Google uvijek možete naći odmah ispod vrhunca. Imamo stalni visok PR 4, ali mi ćemo pokušati u budućnosti s uzbudljive sadržaje i suvremena tehnička podrška to još povećati.
Naravno, za to trebamo materijalnih resursa, tako da smo prisiljeni objavljivanjem oglasa, bannera i linkova.
Nudimo dvije opcije: Objavljivanje linkova na prvoj stranici i linkove na svima stranicama foruma.
Broj priključaka je ograničen.
Minimalna dob za iznajmljivanje veza je pola godine (6 mjeseci) obično će vratiti ili zamijeniti vezu jednom godišnje.
Cijena se može usporediti s onima od linkova kao što su platiti za tvrtke koje prodaju ukvarjaj s linkovima.
Budući da smo pregledali sve buha postavljanje linkova i objavljena vrijeme ovdje na ovu temu.
Link objaviti jedan ili dva dana nakon uplate.
sve dogovorim na privatnih porukah

Pozdrav.Mene zanimaju backlinkovi za moju web stranicu,zanima me kakve su cijene toga i kako da to napravim.Hvala

Vrlo jednostavno (sad ide ta site v prenovu i ide na medunarodnu scenu)
prijavis se kad ce biti on line
napravis neki kvalitetni post da ti ga admini ne izbrisu
i v podpis das svoje linkove

vise kvalitetnih postva vise linkova

Copyright © 2020 WM Forum - AboutContact - Sponsored by: Mydataknox & Profit Monkey