Slovenski/Talijanski PayPal

Pozdrav, zanima me sljedeče:

Imam hr PayPal ali mi je beskorisan za moje ideje jer ne mogu s njega slati novac nego moram čekat prvo mjesec dana za available balance, i onda još dok sjednu pare. That sucks.

Zanima me da li se može otvoriti PayPal u bilo kojoj drugoj zemlji tako da mogu slati novac s njega. Dakle ne zanima me podizanje novca na račun u hr, meni samo treba da mogu balance trošiti. Također, ako je moguće, da li te pitaju kad tad da potvrdiš to (mene npr za moj isu nikad pitali da potvrdim da je iz hr).
I na kraju, koji je limit dnevno za slanje/primanje na takvom računu.

Ako netko koristi takav račun ili zna više o tome bio bih zahvalan da mi objasni.

plaćanje sa paypalom funkcionira tako da kada platiš nekome, paypal ti taj iznos skine sa kreditne kartice koja je vezana za taj tvoj račun. ne trebaš imati nikakav balance da bi plaćao, nego trebaš imati kreditinu karticu i/ili debitnu/prepaid koja ima na računu dovoljno novaca.

Vjerovatno treba PP za Fiverr Skriptu koju koristi :slight_smile:

Koristim PayPal (tj dva) već jako dugo :slight_smile: Znam kako funkcionira.

Problem je što ja nemam novac s koji moram raspolagati, već mi treba da mogu odmah sa balance-a trošiti (kao u normalnom svijetu).

Među ostalim :slight_smile:

ima money bookers, entropay…

money booker će ponuditi i master card hrv građanima kad uđemo u EU, vjerojatno.
entropay ima dosta visoke naknade, nude plastičnu master card.

Što ne uzmeš neku prepaid karticu pa na nju položiš novca koliko ti treba?
I novac ti je odmah na raspolaganju za plaćanje preko PayPala.