Smanjen domet na linkovima

prije su bile slike i snimci kao humor a sada stavljam linkove ka portalu

Dobar savjet da uništi stranicu do kraja :slight_smile: https://www.facebook.com/business/help/503640323442584

da da

““Click-baiting” is when a publisher posts a link with a headline that encourages people to click to see more”

Daj ljudima sve informacije u naslovu. pa se cudi kad bude 20 klikova po postu. Meni su stranice od ~300k pratioca za 5 mjeseci dovukle 22 miliona pregleda… tako da vise vjerujem svom iskustvo nego tvoj savjetu :slight_smile:

Ne navlači ljude, postavim nekoliko linkova s clickbait sledeću sedmicu domet linka žalostan

Jak ti uzorak…

Kakav uzorak, lažeš ljude po forumu da unište svoje stranice?

Da, ja lazem da ce im povecati posjetu i samim tim i domet. Ne ljudi, stavite sve informacije u naslov, da ljudi nemaju razloga za pricitati clanak i imacete sigurno vise posjeta!

Hoće, hoće slobodno nek postave i koju lažnu vijest i to povećava domet. Ako je fb napisao da je nesto zabranjeno onda je tako.

Zanimljivo da ja rekoh jos u prvom postu da ne moraju lazi nego da se navede covjek da klikne… al se ti jos ne skidas

Jedno je imati pravila, drugo je provoditi ih 100%

Ne razumijem zbog čega to “al se ti jos ne skidas”, ovo je forum iznosimo svoja misljenja, vodimo raspravu. U ovom slučaju ja ne pričam u prazno, nego sam ostavio dokaze. Može se naći još na hiljadu primjera gdje su ljudi dobijali zabrane zbog takvi naslova.

Ja ne znam koje su godine tebi prolazili takvi naslovi, kada si vodio te stranice?

ostavio si dokaz- link ka help centru haha Hocu li ja ostavljat zaradu za proslu godinu kao kontra dokaz? :smiley:

Jok ne lupas u praznu nego ponavljas ko papagaj “lazes da ljudi uniste stranice”.

Koje godine? Evo ove godine. I nikad veci broj pregleda na godisnjem nivou na manje fb stranica… znaci otprilike sa 60% pogona

Hvalite me usta moja!
– “Sto je manje vjerovao u svoje rijeci, to je vise vikao.”

Ako su domace stranice tj sajt, samo klikbejt naslovi i udri. Bez toga nema nista. Ta pravila vaze za engleski, mozda njemacki i druge velike jezike. Mi smo boranija da bi se nama bavili.

Samo klikbejt treba raditi i izvlaciti pare dok se moze. Iz iskustva vidim da najbolje prolaze ovi sto krse pravila, tj rade klikbejt. :smiley:

Ti sto imaju dobru posjetu sa fb stranica a rade sve po pravilima su na nivou statisticke greske. :smiley:

Ne cini li ti se to kao ironija kad ti to napises?