Smanjenje pušenja cigareta

Knjiga je super, potvrđujem iz osobnog iskustva, pročitao je i odmah prestao pušiti, bez ikakvih problema. Nikakva snaga volje, nikakvo mučenje, patnje…

A imao sam duuugi pušački staž.

Pročitat ću i ja ovu knjigu.

http://www.tportal.hr/lifestyle/zdravlje/157559/Prestanite-pusiti-i-zaradite-10-000-kuna.html

HZJZ organizira natjecanje - četiri tjedna bez pušenja i mogućnost osvajanja 10.000 kn.

Inače, je li se netko stvarno prihvatio one knjige?

Dakle, jel’ knjiga valja ili ne? :slight_smile:

Pitam jer imam namjeru poslati je frendu.

Trnac, neznam ti reći za knjigu al siti se divnih dana u vrime Druga Tita kad je Drina bez filtera bila 4 dinara i 30 para!

Sorry Gigolo, ne pratim cijenu cigareta zadnje 43 godine. :zub:

1 Like

Računalo + Kava + Programiranje + Noć = 2 kutije minimalno dnevno :stuck_out_tongue:

a da probate pušiti lulu ? :smiley:

Lula je bolja, ali sam ipak prešao na cigarete - praktičnije su :potboy:

Duhan + filteri 100 kuna mjesečno, cigarete = 1000 kuna mjesečno. Ja sam na ovom prvom.

Prestanes pušit, prestaneš pit, prestaneš je*** i onda ti još doktori kažu da nesmiješ jest ono što je najbolje i čemu onda živjet?
tako da je najjeftinija opcija kupit duhan koji je 150kn/kila, 25kn filteri/1000kom, 100-150kn električna mašinica na ebayu da su ti cigarete lijepo i sve jednako punjene pa dalje uzivas jeftino u prokletom otrovu :smiley:

Mogu li znati di kupuješ duvan za 150kn?

Duhan domaći, škija, 60 kn pola kile, a ostatak filteri(cca. 1000 komada.) 40 kuna mjesečno, a tih 1000 kom. filtera imam duže od mjesec dana jer kad motam ne popušim kao ovih kupovnih cigareta.

Duhana kod nas u Slavoniji na svakom čošku.

Blago vama. U Dalmaciji je to nemoguća misija iako je Hercegovina vrlo blizu.

Ni Slavonija nije daleko (OT)
Tisak ima uslugu dostave paketa, promotivna cijena do kraja godine samo 10 kuna. :slight_smile:

Vjerujem da nije, samo se treba malo raspitati.

Vjerujem da nije, samo se treba malo raspitati.

Osijek, svaka druga kuća ima duhana koliko ti srce poželi, tj pluća :smiley:
i to moram priznat jako dobar duhan, ja uzimam od jedne žene već dugo vremena i prezadovoljan sam.
Slao sam ljudima dosad već puno puta i to tiskom po 10kn kako trnac kaže pa ako si zainteresiran javi se i pošaljem ti

Danas vidim u Konzumu obične, jednostavne mašinice za motanje cigareta po 16 kuna.
A ne moraš tražiti utičnicu kad želiš zapaliti cigaretu :zub:

a da probate cigare one kubanske ?