Smart FTP

pronasao sam jedan FTP program - “SmartFTP”. u opisu kazu da moze prebacivati fajlove sa jednog servera na drugi, bez potrebe da ih prebacujes na PC. Instalirao sam ga i pokusao, ali jednostavno nece da prebaci, pokazuje poruku “Waiting to retry”

da li tko uspjesno koristi ovo? u cemu je caka?

mozete ga pronaci na smartftp.com.

moraš ga podesiti kako treba!

SmartFTP je odličan FTP client, i ja ga upotrebljavam kad god moram koristiti FTP…

Da bi koristio tu opciju, serveri (oba - i polazišni i odredišni) moraju podržavati PASV mode, ali i PORT komandu.
MS FTP server je uglavnom konfiguriran kao PASV, ali PORT komanda ne radi po defaultu, tj. blokiran je ili IP ili visoki port. Najbolje da pitaš svog/svoje hosting providere da li podržavaju oboje.

Probao i ja SmartFTP i bezveznijeg nisam vidio. Nisam dugo gledao, ali koliko sam vidio tamo nemaju dva panela nego sve moraš Copy-Pasteat?

Sa servera na server mozes prebacivati i Total Commanderom kojeg bi trebao imati i koristiti umjesto Windows Explorera… samo serveri moraju podrzavati…

Osobno koristim CoreFTP. Em ima sinkronizaciju, em ima jako dobru komandno-linijsku podršku za skriptiranje.

[quote=“Ibiza”]Probao i ja SmartFTP i bezveznijeg nisam vidio. Nisam dugo gledao, ali koliko sam vidio tamo nemaju dva panela nego sve moraš Copy-Pasteat?
[/quote]

Znači da ga nisi dovoljno dugo gledao jer to ima…

Ja ga koristim već par godina…počeo sam sa CuteFTP-om ali mi nije sjeo a i ovaj je besplatan…

Dali ima uputstvo kako raditi i uredjivat s Smart ftp-om?
ako neko zna kako u FrontPage-u kada hoću napraviti conect
s serverom da izbrisem
ftp://,

moj server od posluha ne prihvaca naziv fto://www… .
vec samo
http://www

bez problema se spojim s smart FTP ali u njemu sam potpuno novi
i nemam pojma …
Hvala svima na odgovorima,

Copyright © 2020 WM Forum - AboutContact - Sponsored by: Mydataknox & Webmaster.Ninja