Smartphone preporuke - Bbery, LG Cookie, HTC?

Kupujem smartphone do max 1100 kn. Inace kod Vipa sam tak da Iphone odmah otpada…sta preporucate HTC Magic, neka najlosija verzija Blackberya ala 8520 ili LG KP502 ili nesto drugo?

Treba mi prvenstveno za net, mailove…(moze i GPS i tak neke stvari koje ce mi tu i tamo zatrebat)

Iskustva, preporuke?

Mislim da uz malo sreće za taj novac možeš doći do BB Bold-a, koji je moj favorit.

ja izbjegavam bobice (blackberry) i pokušavam imat bilo kaj drugo

imal sam xperiu i bil sam zadovoljan, sad sam na htcu i prezadovoljan sam, oba mi se čine bolji od blackberrya, ali tu je puno i osobnog mišljenja, pa me ne držati za reč, uzmeš kaj tebi najbolje paše i gotovo

Osobno LG ne bih uzeo, nema neka snaga u njemu, Blackbery ne poznam, a HTC je definitivno dobar mobitel

Moja je preporuka Nokia E63, ima sve što si naveo, plus push mail, sinkronizaciju s Ovi servisom (ovi store, mail, files, contacts, photos, music), i A-GPS.
Za te pare ćeš je sigurno naći.

Dodaš li malo novaca preporučio bih E75, ima sve što i E63, plus i ugrađeni GPS, te čitač barkodova i dotjeraniji je business smartphone

Za 1.100 kn, svakako E63. Ako se ne varam imaš je u paketu nekih operatera i za 500-600 kn

Korisnik sam blackberry-a vec tri godine i nebi ga mijenjao za nijedan drugi mobitel. Ako ti mobitel treba primarno za mailove BB je pun pogodak.

Uz BB tarife kod hrvatskih providera mozes besplatno surfati putem blackberry browsera !!!

Imao sam razne BB-a, zadnja tri su Bold 9000 , curve 8520 i sada koristim zadnji Bold 9700 i mobitel je vise nego dobar

Kupio HTC Magic i full sam zadovoljan.

Hvala svima na podijeljenom iskustvu.