SMS Pretplata da li moze

Dragi kolege. vec duye vreme trayim sms pretplatu da napravim na sajtu, ali naravno ako sam dobro rayumeo u Srbiji je taj servis ukunut ili mozda gresim, da li je tako i sa ostatkom Balkana?

Što je SMS pretplata?

TO je servis, gde se putem SMS poruke ljudi registruju, i onda svaki dan mogu da dobiju neku informaciju dok se ne odjave

Zahvaljujem na objašnjenju. Možeš li mi pokazati neke primjere?

Nazalost, nema ih u poslednje vreme. Ne znam sta se zbiva, bili su za horoskop, tiket za kladionicu i slicno

To su one fore sda nagradnim igrama, fore da li te voli decko/cura itd

Upises broj mobitela i onda dok ne posaljes STOP ili nesto tog tipa salno dobijes (vecinom na tjednoj bazi) neke obijesti, da kupis ovo, ono itd. i naravno skida ti pare cca. kod nas je to 12-15kn tjedno. Ti u biti trazis nesto tipa fortumo ali da sav prihod ide tebi, to se moze lako napraviti

Sve je to u sivoj zoni da sam na tvom mjestu nebi se bas s tim zezao a to se moze napraviti u jednom popodne, ako hoces javi se sto ti od toga tocno treba pa se mozemo dogovoriti o cijeni

imas u HR interactive telecom 1 (it1.hr) kod njih to mozes rjesiti … ali uzimaju vise od 50% … tako da se to ne isplati nikako. a imas i ovo http://fortumo.com/services/start … ali neznam dali nude subscription … ali isto uzimaju 50-60% …

Samo jedna napomena da kod it1 mogu zakupiti brojeve samo pravne osobe

Da, sto se tice uzimanja, prvo telekomunikacioni operateri prvi uzmu vise od pola, a od ostatka ti posrednici uzimaju neki deo. Nazalost izgleda da se pretplata vec ukinuta odavno :frowning:

Kazem to se sve da napraviti pa ako si za neku suradnju javi se na pm.